Kiełbaski z fasolą w sosie pomidorowym
Kiełbaski, fasola i pieczarki w sosie pomidorowym, czyli reinterpretacja swojskiej fasolki po bretońsku.
Brukselka z kiełbasą i jajami przepiórczymi
Brukselka z kiełbasą i jajami przepiórczymi – tylko trzy składniki, a efekt bardzo smaczny. Polecam.
Curry z dynią i indykiem | Jalfrezi
Curry z dyni i indyka. Szybkie, proste, rozgrzewające i aromatyczne.
Gofry z patelni grillowej | Bezglutenowe
Bezglutenowe gofry smażone na patelni grillowej. Doskonałe na słodko i na ostro.
Glazurowana salsiccia z orzechami nerkowca
Salsiccia glazurowana w miodzie i porto z orzechami nerkowca.
Makaron z mięsnym sosem pomidorowym i oliwkami | Gotowanie w Barcelonie
Makaron z mięsnym sosem pomidorowym i oliwkami.
Polędwica z sarny podana z sosem winogronowo-czekoladowym
Grillowana polędwica z sarny zamarynowana w cydrze, podana z sosem winogronowo-czekoladowym.
Smażone rydze z chorizo | Gotowanie w Barcelonie
Smażone rydze z chorizo. Bardzo smaczna, niewielka przystawka z zaledwie dwóch składników, czyli kolejna odsłona FiK-owego gotowania w Barcelonie.
Makaron z chorizo i figami | Gotowanie w Barcelonie
Makaron z chorizo i szalotkami w sosie winno-figowym, czyli Facet i Kuchnia gotuje na wakacjach.
Duszone wstążki cukinii z miętowym pesto i chipsami z panchetty i czosnku
Eleganckie, pyszne i proste danie z cukinią (choć nie tylko) w roli głównej.
Zielony groszek z prosciutto
Prosty i szybki przepis na pyszny i bardzo aromatyczny świeży zielony groszek.
Makaron soba z bobem i indykiem | Lekki makaron z bobem
Lekkie, proste i sycące danie z makaronem soba, indykiem i bobem.
Domowy hamburger z siekanej wołowiny
Najlepszy domowy burger. Najlepszy, bo domowy i z siekanej wołowiny.
Sałatka z bulguru, szparagów, orzechów i mięty
Bulgur świetnie nadaje się do sałatek. Wystarczy kilka dodatków i gotowe.
Gulasz z dynią piżmową, cukinią i włoską kiełbasą
Mnóstwo warzyw, trochę mięsa, nieśpieszne przygotowywanie czyli pyszny gulasz w stylu slow food.







FiK --> JEDZENIE. PICIE. PODRÓŻE. Życie nie jest głupią dekoracją na stoliczku nicości. Z życia trzeba korzystać! ZaFiKsuj się! 







