Jamie Oliver Wege.

Ile książek J. Olivera mam poupychanych w całym domu? Mnóstwo. Która z dotychczas wydanych najbardziej trafiła w moje gusta? „Jamie w domu. Przez gotowanie do lepszego życia”. Co najbardziej podoba mi się w „Wege”? Brak rozdziału z deserami :-)

Jamie Oliver Wege

Kilka dni temu, 16 października, na polski rynek trafiła kolejna, najnowsza książka Jamie Olivera: Wege. Łatwe i smaczne dania dla każdego. Choć tytuł podkreśla warzywny charakter tego wydawnictwa, główny cel autora był nieco inny. Jak stwierdza Jamie Oliver, wspólnym mianownikiem zawartych w książce przepisów jest nie sam brak mięsa, ale przede wszystkim bogactwo smaków, kolorów i kombinacji roślinnych składników. „Wege” to pokaźny zbiór naprawdę łatwych, barwnych, sezonowych, roślinnych przepisów przedstawionych w bardzo przystępnej wersji. Książka powinna przypaść do gustu w szczególności tym, którzy chcieliby włączyć do codziennej diety więcej warzyw, jeść zdrowiej i lżej, ale nie do końca wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Jamie przybywa z pomocą. Warzywami naprawdę można się najeść, i to jeszcze jak! Jeżeli jesteś tego samego zdania, zajrzyj na koniec tego wpisu i weź udział w konkursie :-)

Sprawdź też moje recenzje wcześniejszych książek J. Olivera.

Jamie Oliver Wege

Jamie Oliver Wege

Jamie Oliver Wege

Jamie Oliver Wege

Jamie Oliver Wege

KONKURS

Zadanie konkursowe jest bardzo proste: w komentarzu pod tym postem napisz, w jaki sposób włączasz do codziennego menu więcej warzyw?

Twoja odpowiedź ma szansę na nagrodę, a dodatkowo może pomóc tym, którzy chcieliby jeść bardziej roślinnie, ale nie mają pomysłu, jak wcielić w życie ten ambitny plan. Na Wasze wpisy czekamy do końca października.

Spośród wszystkich dodanych odpowiedzi wybierzemy i nagrodzimy dwie. Laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu książki Jamie Olivera – Wege.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmuj się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu zostanie opublikowany na stronie. Konkurs trwa od dziś, tj. od 20 października do 31 października br. do północy.

Książka ukazała się nakładem wyd. Insignis (2019).

***

WYNIKI:

Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i dodane odpowiedzi! Zgłoszeń pojawiło się tak wiele, że z trudem wyłoniliśmy laureatów.

Książki otrzymują:

Hanna M. (komentarz z 22 października)
Marysieńka (komentarz z 24 października)

Gratulujemy!:-)

***

Jamie Oliver Wege