Gofry jak marzenie – podaj swój przepis i wygraj gofrownicę Breville!

Gofry! Wspaniały deser, przekąska, śniadanie, obiad, kolacja… Coś, co można przyrządzić z dowolnego typu mąki i z dowolnymi dodatkami, dzięki czemu każdy – dosłownie każdy – niezależnie od smaków, upodobań, skłonności i alergii jest w stanie gofra skomponować, przyrządzić i zjeść.

O ile placki i naleśniki w wersji glutenfree mniej wprawionym w kulinarnym fachu z początku mogą sprawiać problem, gofry bezglutenowe to coś, z czym poradzi sobie naprawdę każdy. Są urzekające w swej prostocie, a do tego tak pyszne, że łatwo się uzależnić…:-)

Kilka dni temu pisałem o tym, jak zrobić idealne gofry bezglutenowe, a dziś mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie szwajcarskie gofrownice marki Breville.

Gofry jak marzenie

Gofrownica Breville to sprzęt nie tylko ładny, ale też bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu. Nagrzewa się szybko (w ok. 2 minuty), a gotowość do wypieku sygnalizuje kolorowa dioda. Dzięki temu nie trzeba zgadywać, czy gofrownica rozgrzała się na tyle mocno, by można było upiec w niej gofry. Urządzenie jest również idealnie wyprofilowane – na każdą kratkę można wylać pełną chochlę ciasta, a po przymknięciu pokrywy nic nie wydostaje się zewnątrz. Gofry są wypieczone równomiernie, dzięki powłoce DuraCeramic™ nie przywierają nawet w najmniejszym stopniu. Dodatkowe plusy to zdejmowane płyty grzewcze, dzięki czemu łatwo je umyć, nienagrzewający się uchwyt, antypoślizgowe nóżki i możliwość przechowywania w pionie (gofrownicę wstawiamy do szafki albo ustawiamy na blacie jak walizeczkę).

Kto by nie chciał mieć takiej gofrownicy? Wiem, głupie pytanie ;-) A konkurs jest tak prosty, że naprawdę żal nie wziąć w nim udziału :-)

Reguły gry są banalnie proste. Jedyne, co trzeba zrobić, to w komentarzu pod tym postem podać:

  • opis swoich ulubionych gofrów, albo
  • przepis na gofry, który jest tak dobry, że warto podzielić się nim ze światem (Wasze gofry jak marzenie mogą być zarówno słodkie, jak i wytrawne).

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu zostanie opublikowany na stronie.

Dla ułatwienia, poniżej kilka gofrowych pomysłów, które w nieodległej przyszłości zamierzam przyrządzić:

  • gofry z brunostem i białymi malinami
  • gofry dyniowe
  • gofry z batatów
  • gofry z jajkiem i szynką
  • gofry kasztanowe z bakaliami
  • gofry z zielonych warzyw

Warto puścić wodze fantazji! W temacie gofrów nie ma ograniczeń. Nic nie jest niemożliwe ani zbyt szalone :-) Na Wasze zgłoszenia czekamy w dniach 10 – 16 grudnia br. Spośród dodanych odpowiedzi wybierzemy dwie, a ich autorzy otrzymają gofrownice Breville. Do dzieła!

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu –> regulamin konkursu.

***

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wszystkim za udział i cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki. Gofrownice jadą do:

  • Wladek (komentarz z 2018-12-02 o 07:53)
  • Karolina (komentarz z 2018-12-11 o 12:42)

Gratulujemy i prosimy o kontakt via email. Wysyłka nagród nastąpi bezpośrednio od dystrybutora.

Gofry jak marzenie

Gofry jak marzenie

Partnerem wpisu jest dystrybutor marki Breville.