Zestaw trzech topowych FiK-owych smakołyków, na które przepisy opublikowałem w lipcu.

Lipcowe statystyki Google Analytics nie pozostawiają cienia wątpliwości. Liderem tego zestawienia są młode ziemniaki z kurkami w lekkim sosie musztardowym.

Muszę przyznać, że Wasza reakcja na ten przepis bardzo mnie zaskoczyła. Zestaw kurki + ziemniaki + sos musztardowy jest niezwykle prosty i nie wymaga wielkiego wysiłku. I pewnie właśnie dlatego przepis ten tak szybko i skutecznie podbił Wasze serca. Ilość e-maili, wpisów na FANPAGE i komentarzy pod przepisem mówi sama za siebie, a uznanie czytelników to przecież najlepsze wynagrodzenie za ciężką pracę blogera:-)

Kurki ziemniaki L_08

MŁODE ZIEMNIAKI Z KURKAMI W LEKKIM MUSZTARDOWYM SOSIE

Drugie miejsce to fantastycznie puchaty omlet z owocami. Przepyszny, kto już go spróbował, ten dobrze o tym wie;-)

Przepis ten jest lekko zmodyfikowaną wersją przepisu na omlet na słodko wg pochodzącej z Wilna prababci mojej żony. Receptura przekazywana jest w rodzinie z pokolenia na pokolenie, i dobrze, bo dzięki temu mimo upływu czasu stare, świetne i sprawdzone przepisy nie giną, tylko wciąż żyją i cieszą nasze podniebienia.

Omlet prababci L_17

OMLET PRABABCI Z SEZONOWYMI OWOCAMI

Na trzecim miejscu uplasowały się obłędne trufle czekoladowe z malinowym środkiem, przygotowywane całkowicie na zimno, bez obróbki termicznej. Słodko-kwaskowate maliny znakomicie współgrają z czekoladową otoczką. Sezon na maliny jeszcze trochę potrwa, więc jeśli dotąd nie wzięliście tych trufli na warsztat, zróbcie to koniecznie!

Trufle malinowe L_18

TRUFLE CZEKOLADOWE Z MALINAMI

Sprawdźcie też zestawienie najpopularniejszych przepisów czerwca:

FACET I KUCHNIA: THE BEST OF JUNE

Tyle na dziś, przegląd najczęściej odwiedzanych przepisów sierpnia już niebawem!