Facet i Kuchnia w programie OnetAutorzy.

Krótka notka autopromocyjna.

Onet Autorzy

Wygląda na to, że „20” to dla Faceta i Kuchni liczba szczególna:-)

Dwa i pół roku temu – 20 kwietnia 2012 r.  – FiK zadebiutował w druku. Tego dnia ukazało się majowe wydanie magazynu T3, w którym od tego czasu do dziś co miesiąc publikowane są 2 przepisy mojego autorstwa.

Z kolei z dniem 20 października br. Onet.pl – lider polskiego rynku internetowego i największe medium online – wystartował z nową odsłoną portalu, połączoną z ogólnopolską kampanią promocyjną prowadzoną pod hasłem „Każdy ma swój Onet”.

Jednocześnie, zainaugurowany został nowy projekt medialny pt. Onet – Autorzy, do udziału w którym zaproszony został również Facet i Kuchnia. To spore wyróżnienie, swego rodzaju dowód uznania dla naszej pracy i zaangażowania, z jakim każdego dnia prowadzona jest ta strona, a zarazem otwarcie kolejnego ważnego etapu w rozwoju naszego serwisu.

Program Onet Autorzy skupia niezależnych twórców – dziennikarzy, publicystów i blogerów. Pośród zaproszonych do udziału w projekcie znalazły się takie nazwiska, jak Ryszard Kalisz, Magdalena Środa, Paulina Młynarska, Kamila Biedrzycka-Osica, Monika Zamachowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz i inni.

W ramach wdrożonych zmian portal wprowadził również możliwość dopasowania treści wyświetlanych na stronie głównej do indywidualnych preferencji użytkowników. Sekcja zwie się Mój Onet i pozwala dokonać wyboru obserwowanych treści lub autorów. Warto skorzystać z tego narzędzia, jeśli chcesz być na bieżąco i obserwować poczynania FiKa w Onet.pl. TUTAJ możesz dodać mnie do obserwowanych.

Do zobaczenia TU, na INSTAGRAMIE, FACEBOOKU i w Onet.pl!