Amatorów indyjskiej kuchni zapraszam do nowego konkursu pod hasłem PATAK’S. PATAK’S to autentyczna marka indyjskich produktów, wyśmienity smak i asortyment dedykowany na rynki europejskie.

Firma założona została przez rodzinę indyjską, która używała swych rodzinnych przepisów oraz wysokiej jakości składników, by tworzyć autentyczne, indyjskie receptury potraw. PATAK’S ma w ofercie wszystko, co niezbędne, do przygotowania indyjskiego posiłku.

W konkursie do wygrania jest zestaw produktów PATAK’S, ufundowany przez firmę AB Foods

W skład zestawu wchodzi:

Pasta curry
Pikle z limonki
Chutney z mango
Sos Tikka Masala

Kto lubi indyjskie smaki i chce powalczyć o te cztery słoiki, niech:

1. polubi Faceta i kuchnię na facebooku

2. udostępni post Faceta z linkiem do konkursu w swoim profilu na facebooku, oraz

3. prześle przepis i/lub zdjęcie na ulubione danie kuchni indyjskiej.

Przepisy na ulubione potrawy przesyłajcie e-mailem na adres facetikuchnia@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując ‚PATAKS’Jedna osoba może przesłać jeden przepis. Z nadesłanych propozycji Facet wybierze tę, którą uzna za najciekawszą/najbardziej apetyczną.

Konkurs trwa od 25 kwietnia do 6 maja br. do godz. 23.59. Rozstrzygnięcie nastąpi w sobotę 12 maja – tego dnia nazwisko laureata zostanie opublikowane na stronie bloga www.facetikuchnia.com.pl oraz wylinkowane na profilu Faceta na facebooku.

Warunkiem otrzymania nagrody, która zostanie wysłana do zwycięzcy przez firmę AB Foods, jest przesłanie danych adresowych do wysyłki nagrody w ciągu 5 dni roboczych od ogłoszenia wyniku konkursu.

Zapraszam do zabawy!