Jamie Oliver – Gotuj zdrowo dla całej rodziny.

Dziś – 26 października 2016 r. – polską premierę ma najnowszy tytuł Jamie Olivera – Gotuj zdrowo dla całej rodziny.

Zdaniem JO dobre rodzinne gotowanie powinno koncentrować się na jedzeniu, które daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, jest proste w przygotowaniu, poprawia nastrój i będzie satysfakcjonować wszystkich domowników. Bywa, że osiągnąć taki rezultat nie jest łatwo, ale Jamie twierdzi, że na wszystko jest sposób i dokłada jeszcze jeden warunek: zdrowie.

Jak gotować, by uszczęśliwić rodzinę, a jednocześnie podawać jej potrawy nie tylko smaczne, ale też lekkie, zdrowe i zbilansowane pod względem wartości odżywczych? Jamie przekonuje, że jego książka rozwiąże wszystkie te problemy. Warto sprawdzić, czy ma rację ;-)

Dodatkowo, mały konkurs:

Zadanie jest bardzo proste: w komentarzu pod tym postem napisz, jaka potrawa lub deser najmocniej kojarzy Ci się z dzieciństwem?

Spośród wszystkich dodanych odpowiedzi wybierzemy i nagrodzimy 3. Laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu książki J. Olivera – Gotuj zdrowo dla całej rodziny.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmuj się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu zostanie opublikowany na stronie. Konkurs trwa od dziś, tj. od 26 października do 10 listopada br. do północy.

Książka ukazała się nakładem wyd. Insignis (2016).

***

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i dodane odpowiedzi!

Książki otrzymują:

Katarzyna (komentarz z 5 listopada 2016)
Eliza (komentarz z 1 listopada 2016)
Urszula (komentarz z 2 listopada 2016)

Gratulujemy:-) z laureatami skontaktujemy się via e-mail.

***

jo_03