KONKURS Wino, kuchnia, podróże – wygraj wina i walizki!

KONKURS Wino, kuchnia, podróże

Każdy powód jest dobry, żeby ruszyć w drogę, ale dwa z nich są bezwzględnie lepsze niż inne: to wino i jedzenie. Świat tak już jest urządzony, że tam, gdzie jest dobre wino, wszystko inne też jest dobre. I ludzie, i krajobrazy, i lokalna gastronomia.

Konkurs wino

Konkurs wino

Na dobry początek sierpnia, w samym środku sezonu urlopowego mam dla Was konkurs pod hasłem Wino, kuchnia, podróże. Do wygrania są świetne nagrody: zestawy win i walizek. Jak wiadomo, jedno z drugim jest więcej niż ściśle związane, a jeśli macie w tym zakresie jakieś wątpliwości, przeczytajcie ten tutorial: Jak spakować wina i przywieźć z urlopu samolotem, a wszystko stanie się jasne.

Jeżeli dla Was – tak jak dla nas – podróże to nie tylko ucieczka od codzienności, odkrywanie nowych miejsc i napawanie się ich urokiem, ale również – obowiązkowo! – wino i jedzenie, czytajcie i ślijcie zgłoszenia :-)

Zadanie konkursowe jest bardzo proste:

 1. Zastanówcie się, w jakim daniu użylibyście wina (dowolnego), po czym przyślijcie nam przepis na potrawę, która zawiera w składzie wino (mile widziane bardziej szczegółowe wskazania, jakie wino polecacie użyć i dlaczego),
 2. Przepisy przesyłajcie za pośrednictwem wiadomości prywatnej na fanpage FiKa, czyli TUTAJ,
 3. Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem, który jest dostępny na tej stronie. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu.

Konkurs wino

Szczegółowy opis nagród poniżej:

 • Nagroda główna to zestaw walizek marki Puccini, w których w razie podróżniczej potrzeby zmieści się bardzo dużo wina :-) a dodatkowo potrawa wg przepisu laureata tej nagrody zostanie przeze mnie przygotowana i przedstawiona na blogu,
 • 2 nagrody dodatkowe w postaci walizek kabinowych marki Puccini,
 • 5 wyróżnień w postaci zestawów win ConoSur.

Konkurs trwa od 1 sierpnia 2018 od godz. 00:01 do 25 sierpnia 2018 do godz. 23:59.

Przed przesłaniem zgłoszenia przeczytajcie szczegółowy regulamin, który znajduje się TUTAJ.

Konkurs wino

Przeczytaj też:

Wina i walizki rozdaję we współpracy z dystrybutorem win marki ConoSur.

***

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział i cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki. W ramach konkursu napłynęło 89 zgłoszeń. Przebić się przez nie wszystkie, a tym bardziej wyłonić laureatów nie było łatwo, ale udało się! Pomysły i receptury pojawiły się różne. Poza licznymi przepisami na risotto, trafił się nawet „rodzynek” wprost skopiowany ze strony jednego z producentów sosów w proszku… Był to jednak – na szczęście – przypadek odosobniony ;-)

Nagrody otrzymują:

 • Paweł Rataj – zestaw walizek
 • Elżbieta Nowak – walizka kabinowa
 • Ania Pytlik – walizka kabinowa
 • Maria Wiśniewska – zestaw win
 • Aleksandra Brzeska-Nowak – zestaw win
 • Karolina Romańczuk – zestaw win
 • Michał Bil – zestaw win
 • Piotr Wołek – zestaw win

***