Przed Wami II konkurs ‚milenijny’, a zarazem kolejna okazja do zdobycia zdrowych i pysznych surowych czekolad, ufundowanych przez RAW COCOA.

:-)

Wyobraźcie sobie taki case:

Wstajecie rano, wszystko jest jak zwykle, poranna rutyna. Dopadacie swoich iphone’ów, blackberry, laptopów i czego tam jeszcze, a tu okazuje się, że fejsa nie ma. Rozpłynął się w eterze i w sercach wielu pozostawił czarną, ziejącą pustką, może nawet bezdenną otchań… Co robicie?

Spośród osób, które:

a) należą do grona fanów Faceta i kuchni oraz Cocoa na facebook’u, oraz

b) pod konkursowym postem na blogu lub facebook’u dodadzą wpis w temacie ‚jaki byłby Twój świat bez fejsa’,

wybierzemy 4, które otrzymają super zestawy od RAW COCOA, tj.: jagody inkaskie w surowej czekoladzie oraz 3 tabliczki surowych czekolad w różnych smakach – wszystkie wytwarzane z nieprażonego ziarna kakao, bogate w magnez, potas i żelazo.

 

Na wpisy czekamy od dziś, tj. od 8 do 14 czerwca br. Jedna osoba może zgłosić jedną odpowiedź. Ogłoszenie wyników – 20 czerwca br.

Pełny regulamin konkursu poniżej:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu jest RAW COCOA / SUROVITAL.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 8.06.2012 r. do 14.06.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest polubić profile Facet i kuchnia oraz Cocoa na Facebooku oraz dodać pod postem o konkursie wpis na temat ‚co byś zrobił/-a, gdyby facebook zniknął z eteru?’.

4. W konkursie nagrodzonych zostanie 4 uczestników, których odpowiedzi zostaną wybrane przez organizatora. Nagrodami w konkursie są zestawy słodyczy od RAW COCOA.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 20 czerwca br.

6. Warunkiem otrzymania przesyłki z nagrodą jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych do wysyłki przedmiotu (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie ich danych osobowych (imienia i nazwiska) na stronie bloga Facet i kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.