Karnawał to bale, maskarady, hulanki, swawole… I drinki!

***

WYNIKI KONKURSU

Zestawy ETERNO otrzymują:

Jerzy Lipiński
Krzysztof Loska
Anna Pytlik
Krystyna Roszak
Lidia Wojtkowska

Zdjęcia wszystkich drinków wraz z przepisami znajdziecie TUTAJ.

***

Zapraszamy do drugiego konkursu z ETERNO, które jak mało kto potrafi zamknąć lato w słoiku ;-)

Sponsorem nagród jest ETERNO – rodzinna firma z Pruszkowa, której przedmiot działalności stanowi produkcja tradycyjnych przetworów owocowych. Ich przetwory to produkty naturalne, bez konserwantów i sztucznych barwników. Zamknięte w słoikach owoce są bardzo dobrej jakości, natomiast syropy, w których się znajdują, powstają w wyniku łączenia naturalnych soków owocowych z cukrem. Funkcję naturalnego konserwantu pełni natomiast alkohol, dodawany w niewielkich ilościach. Pełną ofertę możecie przejrzeć TUTAJ.

Do wygrania w konkursie jest 5 zestawów produktów ETERNO, z których każdy obejmuje 4 słoiki:

Cytrynki z rumem
Limonki w syropie
Pomarańcze w syropie
Kiwi w syropie cytrynowym

Owoce w zalewie świetnie nadadzą się m.in. do przygotowania wystrzałowych, imprezowych drinków.

Zadanie konkursowe jest następujące:

Na adres e-mailowy kontakt@facetikuchnia.com.pl prześlijcie przepis na ulubiony drink wraz ze zdjęciem. Kadr zdjęcia powinien obejmować karteczkę z napisem ETERNO. Zdjęcia nie powinny być większe niż 500 x 800 pix, a w tytule e-maila wpiszcie IMPREZA. Wszystkie zdjęcia będziemy okresowo uploadować do konkursowego katalogu na naszym fanpage.

Jeden ludzik może przesłać jedno zgłoszenie w konkursie. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy pięć, których autorzy otrzymają owocowe zestawy.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 16 stycznia do 31 stycznia 2013 do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi na blogu Facet i kuchnia w niedzielę 3 lutego. Nagrody wysyła ETERNO.

Dobrej zabawy!