Dzień Matki bierzemy na słodko!

***

WYNIKI KONKURSU:

Nagrody otrzymują:

Glo (komentarz dodany 26 maja o 17:50)
Kachna (komentarz dodany 30 maja o 15:26)
Wiktor (komentarz dodany 26 maja o 20:55)

Gratulujemy! W sprawie wyboru nagród skontaktujemy się z Wami emailowo. Gdybyście chcieli napisać do nas pierwsi;-), zapraszamy tu: kontakt@facetikuchnia.com.pl

***

Czekolady i owoce w czekoladzie Raw Cocoa pojawiają się na tym blogu od blisko trzech lat i wciąż niezmiennie cieszą się Waszym zainteresowaniem. I nic dziwnego, bo są naprawdę świetne. Nie ma w nich emulgatorów, barwników, konserwantów czy mleka w proszku, jest natomiast to (i tylko to), co w czekoladzie być powinno: ziarno kakaowca, cukier (palmowy, czyli odparowany z soku palmy kokosowej) i masło kakaowe plus pyszne dodatki: orzechy pecan, nerkowce, orzechy laskowe, jagody goji, acai i tak dalej. Jakby tego było mało, wszystkie składniki używane do wyrobu czekolady są pochodzenia organicznego.

Konkurs Cocoa_02

O nowej czekoladzie z orzechami pecan i nowych owocach w czekoladzie Raw Cocoa (nerkowce, banany, orzechy brazylijskie) więcej przeczytacie pod poniższymi linkami:

BAKALIE W SUROWEJ CZEKOLADZIECZEKOLADA Z ORZECHAMI PECAN

Kto jeszcze nie próbował smakołyków Raw Cocoa, teraz ma kolejną okazję, by nadrobić zaległości.

Facet i Kuchnia ma dla Was 3 słodkie zestawy, z których każdy obejmuje: 2 wybrane przez Was wersje czekolad plus 3 x nowe owoce w czekoladzie (nerkowce, brazyle, banany).

Zasady konkursu są następujące:

Jako że wciąż częściej królują w kuchni matki, nie ojcowie (ok, zmiany następują, ale powoli), w komentarzu pod tym postem napiszcie, jaki popisowy deser Waszej rodzicielki najbardziej pamiętacie z dzieciństwa albo za jakim najbardziej tęsknicie? Możecie podać sam opis deseru albo dokładny przepis – decyzja należy do Was;-)

Konkurs Cocoa_01

Wśród autorów wszystkich dodanych odpowiedzi rozlosujemy zestawy słodyczy od Raw Cocoa.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 26 maja do 31 maja br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 8 czerwca do końca dnia.

Fundatorem nagród jest Raw Cocoa. Dobrej zabawy!