Zapraszam do nowego konkursu – tym razem w meksykańskich klimatach.

Do wygrania są trzy zestawy produktów La Costena, tj. widoczne poniżej pasta z czarnej fasoli, fasola pinto w całości oraz papryka jalapeno:

 

La Costena to meksykańska marka charakteryzująca się wysoką jakością wytwarzanych produktów. Początki firmy sięgają 1923 roku, kiedy to Don Vicente López Resines kupił pierwszy sklep i rozpoczął sprzedaż papryk serrano i largo. Przez wiele lat firma inwestowała w rozwój i umacniała swą pozycję w daniach i produktach meksykańskich. Decydujący okazał się rok 1975, gdy La Costena nawiązała pierwsze kontakty handlowe z USA. Obecnie La Costena posiada uprawy o powierzchni 250 000 m2, a ciągłe inwestycje w rozwój to gwarancja jakości i smaku. Wszystko to sprawia, że La Costena to marka znana i ceniona na całym świecie.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy:

– należeć do grona fanów Faceta i kuchni oraz DeCare Przysmaki kuchni świata na facebooku, oraz

– napisać pod tym postem (na stronie bloga albo na fanpage), do przygotowania jakiego dania użylibyście któregoś z konkursowych produktów La Costena.

Zestawami La Costena nagrodzimy 3 wybrane przez Faceta odpowiedzi.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 9 lipca do 14 lipca br. Nazwiska laureatów zostaną opublikowane na blogu w niedzielę –  15 lipca.

Pełny regulamin konkursu poniżej:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu i sponsorem nagród jest De Care Sp. z o.o.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 9.07.2012 r. do 14.07.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest polubić profile Facet i kuchnia oraz DeCare Przysmaki kuchni świata na Facebooku oraz dodać pod postem o konkursie wpis z odpowiedzią na pytanie, do przygotowania jakiego dania użylibyście któregoś z konkursowych produktów La Costena.

4. W konkursie nagrodzonych zostanie 3 uczestników, których odpowiedzi zostaną wybrane przez organizatora. Nagrodami w konkursie są zestawy produktów La Costena.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 15 lipca br.

6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego danych osobowych (imienia i nazwiska) na stronie bloga Facet i kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.

Dobrej zabawy! :-)

Ww. zdjęcie pochodzi z polskiej strony National Geographic