Zapraszam do kolejnego konkursu, w którym do wygrania jest minutnik Pie firmy Joseph Joseph (w kolorze śliwkowym), ufundowany przez Fabrykę Form.


Minutnik Pie
to efektowny i zarazem praktyczny sposób na pomiar czasu w kuchni. Konstrukcja minutnika opiera się na walcowym kształcie. Na szczycie walca znajduje się tarcza, której jasna część pojawia się w zależności od ilości czasu nastawionego do odmierzania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba przyglądać się minutnikowi z bliska, by ocenić pozostały do końca przygotowania potrawy czas. Minutnik odmierza czas do godziny i napędzany jest mechanicznie – poprzez przekręcenie jego górnej części.

By wziąć udział w konkursie, należy w dniach 17 kwietnia – 24 kwietnia br.:

a) na facebooku polubić strony: Facet i kuchnia oraz Fabryka Form

b) udostępnić facebook’owy post o konkursie w swoim profilu FB

c) pod wpisem o konkursie na blogu lub na facebook’u Faceta wpisać nazwę ulubionego dania, którego przygotowanie zajmuje nie więcej niż pół godziny.

Nagrodzimy najciekawszą, naszym zdaniem, odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU poniżej:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu jest sklep Fabryka Form.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 17.04.2012 r. do 24.04.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest polubienie profili Facet i kuchnia oraz Fabryka Form na Facebooku, udostępnienie facebook’owego posta o konkursie w swoim profilu na Facebooku oraz podanie nazwy ulubionego dania, którego przygotowanie zajmuje nie więcej niż pół godziny.

4. W konkursie nagrodzony zostanie uczestnik, którego odpowiedź oceniona zostanie jako najciekawsza. Nagrodą jest minutnik Pie marki Joseph Joseph.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 29 kwietnia br.

6. Warunkiem otrzymania przesyłki z nagrodą jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych do wysyłki przedmiotu (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 4 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego imienia i nazwiska na stronie bloga Facet i kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.