Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, zapraszam wszystkich do kolejnego konkursu. Tym razem nagrodą jest coś, co możecie podarować swoim mamom, by przypomnieć im, że dbałość o własne zdrowie i dobre samopoczucie jest nie mniej ważna niż troska o innych :-)

Do wygrania jest książka Encyklopedia Żywienia autorstwa Gillian McKeith oraz zestaw organicznych herbat oczyszczających, ufundowane przez sklep ze zdrową żywnością Gillian McKeith.

Gillian McKeith jest światowej sławy dietetykiem. Stworzyła serię naturalnych, organicznych produktów spożywczych. W skład oferowanej zdrowej żywności wchodzą m.in. produkty bezglutenowe, żywność dla wegan i wegetarian, produkty zbożowe z siemienia lnianego, konopii oraz zdrowe słodycze. W swoich książkach McKeith opisuje pomysły na zdrowe odżywianie, w tym unikanie produktów przetworzonych, jedzenie organicznej żywności oraz regularne odtruwanie organizmu. W książce ‚Encyklopedia Żywienia’ autorka, na podstawie doświadczeń zebranych w ciągu wielu lat praktyki, wyczerpująco tłumaczy, jak jedzenie wpływa na stan zdrowia, jakie są podstawy zdrowej diety i jak należy się odżywiać w poszczególnych fazach naszego życia.

Konkurs trwa od 20 do 25 maja br. Co zrobić, by wziąć w nim udział?

Wystarczy tylko:

a) dołączyć do grona fanów Faceta i kuchni oraz sklepu ze zdrową żywnością Gillian McKeith na facebooku,

b) udostępnić facebook’owy post o konkursie, umieszczony w profilu Faceta i kuchni, w swoim profilu FB, oraz

c) pod postem o konkursie napisać – za co najbardziej cenicie swoje rodzicielki? Możecie, ale nie musicie ograniczać się do tego, jakimi rarytasami karmią Was Wasze mamy :-)

Spośród wszystkich odpowiedzi Facet wybierze jedną, do której autora/autorki trafi nagroda, tj.

książka Encyklopedia Żywienia:

oraz zestaw organicznych herbat oczyszczających:

1. Detox – organiczna herbata oczyszczająca (Clipper)
2. Detox – organiczna zielona herbata oczyszczająca (Qi Teas)
3. Detox – odtrucie wątroby (Dr Stuart’s)

Więcej o organicznych herbatach, oferowanych przez sklep, możecie przeczytać TUTAJ.

REGULAMIN KONKURSU poniżej:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu jest sklep ze zdrową żywnością Gillian McKeith.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 20.05.2012 r. do 25.05.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest polubienie profili Facet i kuchnia oraz sklepu ze zdrową żywnością Gillian McKeith na Facebooku, udostępnienie facebook’owego posta o konkursie w swoim profilu na Facebooku oraz dodanie pod postem o konkursie wpisu: za co najbardziej cenicie swoje rodzicielki?

4. W konkursie nagrodzona zostanie 1 osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najciekawszą.

5. Nagrodą w konkursie jest książka Encyklopedia Żywienia oraz zestaw organicznych herbat oczyszczających. Wysyłka nagrody zostanie zrealizowana przez Partnera Konkursu.

6. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 26 maja br.

7. Warunkiem otrzymania przesyłki z nagrodą jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych do wysyłki przedmiotu (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

8. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego danych osobowych (imienia i nazwiska) na stronie bloga Facet i kuchnia.

9. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

10. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

11. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

12. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.