Kto chciałby spędzić romantyczny wieczór w Prowansji? Albo inaczej, kto by nie chciał?

***

WYNIKI KONKURSU

Nagrodę, tj. voucher i butelkę wina od Prowansji, otrzymuje Marcin Pabich.

Gratulujemy! :-)

O szczegółach dotyczących odbioru nagrody poinformujemy laureata emailem.

Laureat został wyłoniony w następujący sposób – po zakończeniu konkursu przekazaliśmy Prowansji trzy odpowiedzi, wytypowane przez nas jako najciekawsze. Na krótkiej liście znaleźli się: Arkadiusz Kleniewski, Karolina Kowalewska oraz Marcin Pabich. Prowansji najbardziej przypadła do gustu odpowiedź Marcina (przepisy na rybę zapiekaną w musie z ziemniaków oraz zupę cebulową).

***

Trochę z okazji zbliżających się Walentynek, trochę zaś z nieodpartej potrzeby nieustannego dopieszczania naszych czytelników, mamy dla Was wyjątkowo romantyczną niespodziankę – konkurs, w którym nagrodą jest voucher na kolację dla dwojga w stołecznej francuskiej restauracji Prowansja oraz – dodatkowo – prezent-niespodzianka od Prowansji w postaci butelki dobrego francuskiego wina.

Jeżeli nie mieliście dotąd okazji odwiedzić tego miejsca, kilka zdjęć wnętrz lokalu możecie obejrzeć TUTAJ.

Warunki udziału w konkursie są bardzo proste. Wystarczy tylko:

– przesłać emailem na adres kontakt@facetikuchnia.com.pl przepis na (dowolną) potrawę kuchni francuskiej, którą przygotowalibyście z okazji romantycznej (nie tylko walentynkowej) kolacji we dwoje, oraz

– dołączyć do fanpage Restauracji Prowansja na facebook’u.

Nie trzeba przesyłać zdjęć opisanych dań. Ocenie podlegać będzie (tylko) zarówno sam opisany przepis, jak i forma przesłanego opisu. Spośród nadesłanych zgłoszeń, ekipa FiK wytypuje trzy propozycje, z których laureata wyłoni przedstawiciel Prowansji.

W tytule emaila należy wpisać PROWANSJA. Jedna osoba może przesłać maksymalnie dwa zgłoszenia w konkursie. W zgłoszeniu konkursowym należy dodatkowo podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 28 stycznia do 9 lutego br. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu Facet i Kuchnia nie później niż 12 lutego.

REGULAMIN KONKURSU

1.Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga Facet i Kuchnia. Partnerem konkursu i sponsorem nagrody jest Restauracja Prowansja, zlokalizowana przy ul. Koszykowej 1 w Warszawie (dalej: ‚Sponsor’).

2. Za obsługę Konkursu w zakresie nadzorowania jego przebiegu, przyjmowania i weryfikacji zgłoszeń oraz ogłoszenia nazwiska laureata odpowiada Szymon Kubicki. Za przekazanie nagrody odpowiada Sponsor.

3. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 28 stycznia 2013 r. do 9 lutego 2013 r., na zasadach określonych w regulaminie.

4. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, stale zamieszkujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią całokształt warunków, określonych w regulaminie (dalej: Uczestnicy).

5. By wziąć udział w Konkursie, należy, w terminie określonym w pkt 3, na adres email kontakt@facetikuchnia.com.pl przesłać zgłoszenie – przepis na (dowolną) potrawę kuchni francuskiej na romantyczną kolację we dwoje oraz dołączyć do fanpage Restauracji Prowansja na facebook’u. W tytule emaila należy wpisać PROWANSJA. Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa przepisy. W zgłoszeniu konkursowym należy dodatkowo podać imię, nazwisko i numer telefonu.

6. Zgłoszenia konkursowe, niespełniające warunków regulaminu, nie będą brały udziału w Konkursie.

7. Spośród zgodnych z regulaminem zgłoszeń konkursowych, nadesłanych przez Uczestników, Organizator wybierze trzy propozycje, spośród których przedstawiciel Restauracji Prowansja wyłoni laureata.

8. Nagrodą w Konkursie jest voucher na kolację dla 2 osób o wartości 200 zł oraz butelka wina.

9. W terminie do 12.02.2013 r. Organizator na stronie www.facetikuchnia.com.pl opublikuje imię i nazwisk0 laureata Konkursu.

10. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich danych w związku z ogłoszeniem wyników Konkursu. O przyznaniu nagrody Organizator powiadomi laureata emailem.

11. Nagroda w Konkursie nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny ani inne nagrody rzeczowe.

12. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej Organizatora www.facetikuchnia.com.pl

13. Dokonując zgłoszenia konkursowego, Uczestnik potwierdza, że spełnia całokształt warunków udziału w Konkursie oraz akceptuje zasady Konkursu określone w regulaminie.