Krefeld to nowe nazwisko na liście skandynawskich mistrzów kryminału.

***

WYNIKI KONKURSU:

Książki od Wydawnictwa Literackiego otrzymują:

Sebastian U.
Adam I.
Małgorzata B.
Maria S.
Maria G.J.

Laureatom gratulujemy!

***

Głównym bohateremWykolejonego”  jest przebywający na przymusowym urlopie detektyw Thomas „Ravn” Ravnsholdt. Życie potraktowało go na tyle brutalnie, że smutki próbuje topić w alkoholu. Być może właśnie dlatego postanawia pomóc zrozpaczonej matce, poszukującej zaginionej kilka lat temu córki. Więcej o książce przeczytacie TUTAJ.

KREFELD_banner_WL_nowy

Akcja „Wykolejonego” rozgrywa się w Danii i Szwecji. Michael Katz Krefeld oprowadza czytelnika po najgorszych zakątkach Kopenhagi i najbardziej przerażających enklawach Sztokholmu. Nie szczędzi przy tym słów ironii, wynikających ze wzajemnych animozji obydwu narodów.

Krefeld konkurs L_01

Zasady konkursu są następujące:

W komentarzu pod tym postem wpisujcie książki (tytuły oraz autorów) godne polecenia na sezon wakacyjny. Kryminały są wskazane, ale jeśli lubicie romansidła i im podobne wynalazki, bez stresu możecie wyjść z ukrycia i wpisać, co chcecie ;-)

Każdy dodany komentarz powinien zostać opatrzony autentycznym imieniem i pierwszą literą nazwiska autora. Wśród autorów wszystkich dodanych odpowiedzi, spełniających powyższy warunek, rozlosujemy 5 egzemplarzy książki Michaela Krefelda pt. „Wykolejony”, wydanej przez Wydawnictwo Literackie.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 29 czerwca do 6 lipca br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 13 lipca do końca dnia. Dobrej zabawy!

Krefeld konkurs L_03