Konkurs: zagłosuj na FiK-owy przepis roku 2014!

***

WYNIKI KONKURSU:

Jesteśmy na finiszu pewnego projektu, więc wyniki trochę spóźnione;-), ale są! Wybrać laureatów spośród takiej ilości komentarzy nie było łatwo… odpowiedzi dodaliście bardzo dużo, a nagród mamy tylko 5.
Tym razem szczęście dopisało następującym ludzikom:

1. Ciastka made by FiK – Kathinna (komentarz z 8 marca) – tak, FiK nie jest słodyczowy, dlatego wiele łakoci, na które przepisy pojawiają się na tej stronie, trafiają do rodziny i znajomych :-) Tym razem, rozdam bezglutenowe ciastka, mam nadzieję, że będą smakować!

2. Zestawy słodyczy RAW COCOA – Danuta (komentarz z 1 marca) oraz Diana (komentarz z 13 marca)

3. Zestawy oliw Casas de Hualdo – Mateusz (komentarz z 24 marca) oraz Greta (komentarz z 16 marca).

Gratulujemy, z laureatami skontaktujemy się via email.

***

Tak jak zapowiedziałem w TYM POŚCIE, w związku z zamknięciem serii The best of 2014 zapraszam do głosowania na FiK-owy przepis roku 2014.

Miniony rok okazał się dla FiKa nie tylko bardzo smaczny, ale też owocny w nowe możliwości. Tuż przed końcem 2014 r. FiK podpisał umowę, która – póki co – zasługuje na miano najważniejszego wydarzenia w dziejach tego serwisu. Gdzie nas to zaprowadzi – zobaczymy:-), na razie mamy mnóstwo pracy i czasu jeszcze mniej niż zwykle. A wydawało się, że to niemożliwe…

Głosować można na przepisy, które w poszczególnych miesiącach 2014 miały wśród Was – czytelników Faceta i Kuchni – największe wzięcie.

Zasady głosowania są następujące:

Z widocznych poniżej 12 zdjęć do najpopularniejszych przepisów w poszczególnych miesiącach wybierz jedno i w komentarzu pod tym postem wpisz miesiąc, na który głosujesz oraz krótkie (albo rozbudowane, jeśli masz więcej do napisania) uzasadnienie swojego wyboru.

Linki do przepisów ze zdjęć poniżej znajdziesz w TYCH WPISACH.

Wśród wszystkich uczestników głosowania rozlosujemy następujące nagrody:

1. Solidna porcja kruchych bezglutenowych ciastek z orzechami, zapakowanych w coś ładnego (jeszcze nie wiem co;-), na które przepisu nie znajdziecie na blogu, a które Facet i Kuchnia upiecze specjalnie na tę okazję:-)

Ciastka_ 01

2. Dwa zestawy słodyczy Raw Cocoa (czekolady i owoce w czekoladzie) – ZOBACZ

O słodyczach Raw Cocoa FiK napisał już chyba wszystko;-) Dla tych, którzy nie wiedzą, skrót podstawowych danych: to najlepsza i najzdrowsza czekolada made in Poland. Wytwarzana ze szlachetnych ziaren kakaowca Criollo, bez mleka i wątpliwej jakości dodatków powszechnie spotykanych w innych czekoladach, słodzona odparowanym sokiem z palmy kokosowej o niskim IG (35). Słodycze Raw Cocoa są pyszne, a za sprawą czystego składu i przemyślanego procesu produkcji nadają się do spożycia również przez vegan i osoby na diecie bezglutenowej. Nagrody wyśle RAW COCOA.

3. Dwa zestawy (2 x 250 ml) jednoszczepowych hiszpańskich oliw Casas de Hualdo

Oliwy wytwarzane w Casas de Hueldo znajdują się w międzynarodowym katalogu Flos Olei najlepszych oliw świata. Casas de Hualdo tworzy swoją oliwę zgodnie z zasadami slow-food: proces produkcji jest w pełni naturalny i monitorowany na każdym etapie: od posadzenia drzew w gaju oliwnym, przez zbiory oliwek, po wyciśnięcie z nich soku na zimno (oliwki w młynie Casas de Hualdo wyciskane są w ciągu 2-6 godzin od zbiorów owoców z drzewa), aż do zabutelkowania oliwy. Bez chemii, bez dodatkowych zabiegów. Od oliwki do 100% soku z oliwek. Nagrody wyśle O-LIVE.PL

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 28 lutego do 29 marca br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 5 kwietnia do końca dnia.

Dobrej zabawy!

STYCZEŃ: Gnocchi alla Romana

Gnocchi alla Romana L_19

LUTY: Nutella

Nutella L_11

MARZEC: Frytki z brukwi i batatów

Frytki L_09

KWIECIEŃ: Dietetyczne ciasto czekoladowe bez pieczenia

Ciasto czekoladowe raw L_11

MAJ: Cukinie nadziewane soczewicą i porem

Cukinia z soczewica L_03

CZERWIEC: Bób w pomidorach

Bob z cukinia L_01

LIPIEC: Ziemniaki z kurkami

Kurki ziemniaki L_07

SIERPIEŃ: Bezglutenowy sernik na ciemnym spodzie

Sernik z owocami L_14

WRZESIEŃ: Krem z pieczonych pomidorów

Krem z burakow L_01

PAŹDZIERNIK: Bonet

Bonet mini L_11

LISTOPAD: Czekolada Caliente bez mleka

Caliente bez mleka L_03

GRUDZIEŃ: Placki z malinami

Placki z malinami L_08