LABBIT – CO TO JEST?

LABBIT to lekko zlumpiały „królik”, w klasycznym wydaniu – z lekkim zarostem i nieodłącznym petem w ryjku, który stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych wzorów winylowych toysów. Labbit występuje w kilku formatach, małych, dużych i bardzo dużych (jako labbitowe stołki):

…oraz w niezliczonej ilości wzorach (a wciąż powstają nowe…). Od kilku lat dostępne są również labbity w wersji pluszowej.

Twórcą labbita jest Frank Kozik – ten sam, który zaprojektował małego winylowego jegomościa, będącego oficjalną maskotką tego bloga.

Dla spragnionych labbita w bardziej „strawnym” wydaniu Frank Kozik zaprojektował także happy labbita, który w pysku – zamiast peta – ma słodycze lub inne wesołe akcesoria albo po prostu radośnie się uśmiecha ;-)

Więcej o Koziku możecie przeczytać TUTAJ. A bardziej zainteresowanym polecamy także stary, ale całkiem ciekawy WYWIAD z Frankiem.

Za sprawą stołecznego dystrybutora i promotora winylowych stworów, tj. Plastikowego Serca, którego sklep internetowy znajdziecie TU, a stacjonarną siedzibę w Warszawie, przy ul. Bartoszewicza 9, mamy dla Was do rozdania 2 mini-labbitowe blind boxy. Idea blind box’a polega na tym, że kupujemy kota w worku, czy może raczej labbita w kartonie. O tym, jaki cudak nam się trafił, dowiadujemy się dopiero po otwarciu pudełka.

Do odważnych świat należy ;-)

By wziąć udział w konkursie, wystarczy polubić Faceta i kuchnię oraz Plastikowe Serce na facebooku oraz pod postem o konkursie (na blogu lub FB) napisać, dlaczego chcecie przygarnąć labbita? Dodatkowo, post o konkursie możecie udostępnić w swoim profilu, ale nie jest to warunek konieczny.

Odpowiedzi można umieszczać zarówno pod wpisem o konkursie na blogu, jak i na facebooku (wedle Waszego uznania). Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie.

Dwie najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi zostaną nagrodzone labbitowym blind box’em i zestawem wlepek.

Konkurs trwa od 18 do 24 października do 23:59. Jedna osoba może dodać jeden wpis. Wyniki opublikujemy w sobotę 27 października.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się e-mailowo lub poprzez wiadomości FB. Wysyłka labbitów będzie realizowana przez sponsora – Plastikowe Serce.

Zapraszamy do zabawy!!!

WYNIKI:

Labbitowe blind boxy wraz z zestawami wlepek otrzymują:

Magda (komentarz na blogu)
Iza Natalia Wu (komentarz na facebooku)

Gratulacje :-)