Facet obiecał konkurs z okazji II urodzin bloga, więc konkurs jest. Zapraszam!

***

WYNIKI KONKURSU:

Ktoś wkrótce będzie cieszyć się nowym kuchennym gadżetem! Wagę Bugatti otrzymuje Pani Elżbieta, autorka komentarza dodanego 7 grudnia 2013 r. o godz. 16:48.
Gratulujemy! Wysyłka po świętach.

***

Całkiem niedawno, w listopadzie 2011 roku, FiK publikował na blogu pierwszy nieśmiały wpis, a tu już cały drugi rok za nami! Z Wami :-)

Trzeba to uczcić, więc znów mamy dla Was coś fajnego do rozdania. Nagroda to kuchenna waga elektroniczna z timerem włoskiej marki Casa Bugatti (w kolorze czerwonym), a jej fundatorem jest sklep Rossi.pl – magia wnętrza.

Rossi.pl to sklep, w którym można znaleźć cały szereg nietuzinkowych, nowoczesnych, przyjemnych, a nawet bardzo przyjemnych dla oka artykułów wyposażenia wnętrz – od kuchni i łazienki, przez bar, po salon, jadalnię, biuro i ogród. Ci, którzy nie mają jeszcze kompletu świątecznych prezentów (a znając życie, wielu z Was nie ma…) , znajdą tu również sporo prezentowych inspiracji.

WAGA CASA BUGATTI

Waga wykonana jest z tworzywa sztucznego w dwóch kolorach – elementu białego wewnątrz oraz obwódki w sześciu transparentnych wariantach kolorystycznych do wyboru. Produkt posiada dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze, umożliwia precyzyjne ważenie; pomiar wykonywany jest z dokładnością do 0,15%, a maksymalny zakres mierzonego ciężaru wynosi 5 kg. Druga funkcja wagi pozwala używać jej jako timera do odmierzania czasu, np. gotowania. Maksymalny czas jednego odmierzania to 90 minut. Waga wyposażona jest w elektroniczny wyświetlacz oraz system przycisków dotykowych.

Warunki udziału w konkursie są nieskomplikowane. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Dlaczego waga powinna trafić akurat do Was? Co takiego pichcicie, że musicie mieć cacko Bugatti w swojej kuchni?

Spośród wszystkich dodanych odpowiedzi wylosowana zostanie jedna, której autor otrzyma nagrodę.

Odpowiedzi dodawajcie w komentarzach pod tym wpisem. Jedna osoba może dodać jeden post.

UWAGA: Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 21 listopada 2013 do 8 grudnia 2013. Nazwisko laureata zostanie opublikowane na blogu najpóźniej do 23 grudnia 2013.

Enjoy!