Choć zimą wybór świeżych warzyw i owoców jest mniejszy niż latem, składników, z których można przygotować pyszne sałatki, też jest pod dostatkiem.

***

WYNIKI KONKURSU

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i dodane pod postem przepisy na sałatki. Ich ilość przerosła nasze oczekiwania, a wybór laureatów był drogą przez mękę ;-)

Po mozolnej lekturze blisko 90 zgłoszeń, wytypowaliśmy trójkę laureatów, tj.:

Krysię – komentarz z 4 lutego
Mariusza – komentarz z 7 lutego
Paulinę – komentarz z 9 lutego

GRATULACJE! :-)

Kolejny konkurs – tym razem czekoladowy – już w najbliższy weekend!

***

Mam nadzieję, że jesteście tego samego zdania i zechcecie podzielić się przepisami na kolorowe, apetyczne sałatki ze składników, w które – mimo zimy – bez trudu można zaopatrzyć się w sklepach.

Dla uczestników konkursu mamy 3 zestawy nagród, ufundowanych przez Green Factory, właściciela marki Fit & Easy:

siekacz do ziół + eko-torba + fartuch

By wziąć udział w zabawie, wystarczy pod postem o konkursie dodać przepis na sałatkę (bez zdjęcia), który dowiedzie Waszego kreatywnego podejścia do komponowania sałatek w środku zimy. Wprawdzie o wielu świeżych warzywach trzeba teraz zapomnieć, ale to nie znaczy, że przygotowanie apetycznych sałatek nie jest możliwe. Wręcz przeciwnie!

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jedno zgłoszenie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy od dziś do 24 lutego. Pełny regulamin konkursu znajdziecie poniżej.

REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga Facet i Kuchnia. Partnerem konkursu jest Green Factory, właściciel marki Fit & Easy.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 03.02.2013 r. do 24.02.2013 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest przesłanie przepisu na sałatkę, która dowiedzie kreatywnego podejścia do komponowania sałatek ze składników łatwo dostępnych w okresie zimowym. Jedna osoba może zgłosić do konkursu jeden przepis.

4. W konkursie nagrodzonych zostanie 3 uczestników, których odpowiedzi zostaną wybrane przez organizatora.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i Kuchnia nie później niż w dniu 28 lutego 2013.

6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym i numerem telefonu) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie ich danych osobowych (imienia i nazwiska) na stronie bloga Facet i Kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.