W najbliższy wtorek, 13 listopada, Facet i kuchnia będzie obchodzić I urodziny.

***

WYNIKI KONKURSU

Zestawy ETERNO otrzymują:

Agata Waksmundzka (I miejsce)

Gabriela Gorol (II miejsce)

Małgorzata Bartosik (III miejsce)

Gdybym dysponował dodatkowymi nagrodami, wyróżniłbym również Joannę Piątkiewicz (deser tropikalny)

Karolinę Gałązkę (babeczki)

i Magdę Wójcik (deser z czekoladą z orzechami)


Nagrody zostaną rozesłane przez ETERNO. Gratulujemy!

***

Z tej okazji zapraszam do pierwszego konkursu; pierwszego, ponieważ w planach są kolejne dwa ;-)

Sponsorem nagród jest ETERNO – nieduża, rodzinna firma, zlokalizowana w Pruszkowie, której przedmiot działalności stanowi produkcja tradycyjnych przetworów owocowych. Przetwory ETERNO to produkty naturalne, bez konserwantów, sztucznych barwników czy dodatków smakowych. Miałem okazję próbować kilku, i faktycznie, skład nie budzi zastrzeżeń, a smak to rekomendacja sama w sobie. Zamknięte w słoikach owoce są bardzo dobrej jakości, natomiast syropy, w których się znajdują, powstają w wyniku łączenia naturalnych soków owocowych z cukrem. Funkcję naturalnego konserwanta pełni natomiast alkohol, dodawany w niewielkich ilościach. Pełną ofertę ETERNO możecie przejrzeć TUTAJ.

Kilka przepisów z wykorzystaniem produktów ETERNO znajdziecie pod poniższymi linkami:

Placki czekoladowe i wiśnie z rumem
Kanapki z ananasem i wiśniami
Sałatka ze smażonym kefalotyri i pomidorki koktajlowe w zalewie
Czekoladowa grzanka z serem pleśniowym i marynowanymi pomidorami

Do wygrania są trzy zestawy produktów ETERNO, tj.:

1 x zestaw prezentowy Przysmaki Eterno, w skład którego wchodzą cytryny z rumem, pigwa do herbaty, syrop żurawinowy z ziołami, syrop waniliowy, chrzan z żurawiną oraz chrzan z imbirem:

oraz

2 x zestaw prezentowy Herbaciane Przysmaki, w skład którego wchodzą cytryny z rumem, żurawina z pigwą, syrop malina z miodem i herbata smakowa ETERNO:

Zadanie konkursowe jest następujące:

Na adres e-mailowy kontakt@facetikuchnia.com.pl prześlijcie zdjęcie jesiennego deseru, który Waszym zdaniem idealnie pasuje do rozgrzewającej herbaty. Weźcie jednak pod uwagę, że ani Facet, ani jego „spółka” wielkim fanem ciężkich i mulących ciast nie są, dlatego będą wybredni i łatwo przekonać się nie dadzą ;-).

Kadr zdjęcia powinien obejmować karteczkę z napisem Urodziny Faceta z ETERNO. Zdjęcia nie powinny być większe niż 500 x 800 pix, a w tytule e-maila wpiszcie Urodziny. Dodatkowo, każdy uczestnik konkursu powinien dołączyć do grona fanów ETERNO na facebook’u.

Jeden ludzik może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy, których autorzy otrzymają ww. zestawy.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 10 listopada do 30 listopada br. do 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi na blogu Facet i kuchnia w niedzielę 2 grudnia br., jest więc szansa, że laureaci otrzymają nagrody w okolicy Mikołajek. Nagrody wysyła ETERNO.

ZAPRASZAMY! :-)