Nadszedł kolejny czerwcowy piątek, a to oznacza, że pora na nowy – czwarty już – konkurs z okazji 1000likes Faceta i kuchni na FB.

Tym razem do wygrania są trzy roczne prenumeraty Magazynu T3.

Magazyn T3 w segmencie pism premium wyróżnia się jako publikacja łącząca lifestyle i technologię. Jest tworzony z myślą o czytelnikach, dla których gadżety i elektronika mają tak samo duże znaczenie, jak dobór ubrania, samochodu, czy sposobu spędzania wolnego czasu. Magazyn T3 co miesiąc dociera do ponad 1 000 000 czytelników.

T3 jest wiodącym brytyjskim magazynem lifestyle’owym, skupionym na nowych technologiach. Magazyn T3 jest obecnie wydawany w 23 krajach.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

T3 to magazyn o nowych technologiach, Facet to kuchnia ;-), a kuchnia molekularna to technologiczne czary-mary w gotowaniu. W związku z tym, należy:

– polubić profile Faceta i kuchni oraz Magazynu T3 na facebooku, oraz

– pod postem o konkursie napisać, co myślicie o kuchni molekularnej.

Na zgłoszenia czekamy od dziś, tj. od 22 czerwca do 29 czerwca. Nazwiska laureatów zostaną opublikowane na blogu w niedzielę –  1 lipca.

Pełny regulamin konkursu poniżej:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu jest Magazyn T3.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 22.06.2012 r. do 29.06.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest polubić profile Facet i kuchnia oraz Magazyn T3 na Facebooku oraz dodać pod postem o konkursie wpis na temat kuchni molekularnej.

4. W konkursie nagrodzonych zostanie 3 uczestników, których odpowiedzi zostaną wybrane przez organizatora. Nagrodami w konkursie są roczne prenumeraty Magazynu T3.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 1 lipca br.

6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego danych osobowych (imienia i nazwiska) na stronie bloga Facet i kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.