Facet i kuchnia oraz Fabryka Form zapraszają!

Tym razem nagrodą jest fajna, designerska deska / podstawka na wzór oldschoolowego nośnika, tj. kasety magnetofonowej. Fundatorem nagrody jest sklep FABRYKA FORM.

Kolorowe szklane podkładki pod naczynia, które mogą służyć również za deski do krojenia, to oryginalny i praktyczny niezbędnik w kuchni. Deski wykonane są z wytrzymałego, hartowanego szkła, dzięki czemu nie rysują się, są odporne na zabrudzenia i nie przejmują zapachów. Dzięki odporności na wysokie temperatury (do 280 stopni Celsjusza) mogą służyć jako podkładka pod gorący garnek. Łatwa w utrzymaniu w czystości powierzchnia zapewnia higieniczne przygotowanie żywności. Sprawdzają się również doskonale jako deski śniadaniowe lub deski na przekąski (np. sery). Deska prostokątna Cassette (o wymiarach 30 x 20 cm) to wyraz nostalgii za tym oldschoolowym nośnikiem. Grafika przedstawia kasetę opatrzoną nalepką z komentarzem.

Co trzeba zrobić, by powalczyć o ten wyjątkowy gadżet?

Wystarczy:

– należeć do grona fanów Faceta i kuchni oraz Fabryki Form na facebooku, oraz
– pod postem o konkursie – na blogu albo na facebooku – dodać wpis z linkiem do strony z wybranym, dostępnym w Fabryce Form artykułem wyposażenia dowolnego domowego pomieszczenia (nie tylko kuchni!), który chcielibyście mieć – z krótkim uzasadnieniem dokonanego wyboru.

Tych, którzy postanowią dodać post z linkiem na blogu informuję, że anty-spam działa tu tak dobrze, że blokuje każdy dodany komentarz. Nie oznacza to jednak, że dodawane komentarze giną w otchłani sieciowego niebytu – wszystkie będę sukcesywnie ‚odwieszał’ i każdy pojawi się na stronie.

Konkurs trwa od soboty 28 lipca do czwartku 2 sierpnia do 23.59. Nagrodzony zostanie jeden wpis, a nazwisko laureata zostanie opublikowane na blogu w niedzielę 5 sierpnia br. Zapraszam do gry!

Poniżej pełny REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu jest sklep Fabryka Form.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 28.07.2012 r. do 02.08.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest polubić profile Faceta i kuchni oraz Fabryki Form na Facebooku oraz dodać pod postem o konkursie wpis z linkiem do strony z dostępnym w Fabryce Form artykułem wyposażenia dowolnego domowego pomieszczenia (nie tylko kuchni), który chcielibyście mieć, z krótkim uzasadnieniem dokonanego wyboru.

4. W konkursie nagrodzony zostanie jeden uczestnik. Nagrodą jest deska wielofunkcyjna Cassette marki Joseph Joseph.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 5 sierpnia 2012 r.

6. Warunkiem otrzymania przesyłki z nagrodą jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych do wysyłki przedmiotu (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego imienia i nazwiska na stronie bloga Facet i kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.