Urodziny FiK to nie tylko małe święto bloga, ale również coś dla Was.

WYNIKI:

Jedna nagroda w konkursie z FF i aż 57 odpowiedzi. Poza tym, że dzięki Wam zgromadziłem całkiem sporą bazę polecanych kawiarni w całej Polsce, z przesłanych emaili wynika jednoznacznie, że większość z Was kawowe sieciówki ma w pełnej pogardzie. Właściciele małych, klimatycznych kafejek powinni być zadowoleni ;-)

Filiżanki do espresso (Origo) otrzymuje Pani Marta Rybińska. Gratulacje!

_______________________

:-)

Pora zatem na drugi (pierwszy TUTAJ) urodzinowy konkurs Facecika.

Tym razem nagrodą jest zestaw 2 filiżanek do espresso Origo (marki Iittala).

Filiżanki zostały zaprojektowane przez Alfredo Haberli. To proste naczynka o pojemności 50 ml, wykonane z porcelany, ozdobione efektownymi poprzecznymi pasami, a w przypadku wersji Mix – deseniem, złożonym z przecinających się linii pionowych i poziomych. Żywy wzór dostępny w trzech wersjach kolorystycznych stanowi atrakcyjną pod względem stylistycznym propozycję, która ożywia wnętrze. Filiżanki Origo można myć w zmywarce. Jako część serii Origo, filiżanka może stanowić początek większej, spójnej kolekcji. Fundatorem nagrody jest sklep FABRYKA FORM.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy w e-mailu, przesłanym na adres kontakt@facetikuchnia.com.pl napisać, gdzie najchętniej chodzicie na kawę i oraz co tam zwykle zamawiacie?

W tytule e-maila wpiszcie FABRYKA FORM, a w treści podajcie imię i nazwisko.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 13 listopada do niedzieli 18 listopada do godz. 23.59. Nagrodzona zostanie jedna odpowiedź, a nazwisko laureata zostanie opublikowane na blogu w środę 21 listopada br.

Poniżej pełny REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu jest sklep Fabryka Form.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 13.11.2012 r. do 18.11.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest przesłanie e-mailem na adres kontakt@facetikuchnia.com.pl odpowiedzi na następujące pytanie: gdzie najchętniej chodzicie na kawę i oraz co tam zwykle zamawiacie?

4. W konkursie nagrodzony zostanie jeden uczestnik. Nagrodą jest zestaw 2 filiżanek do espresso Origo.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 21 listopada 2012 r.

6. Warunkiem otrzymania przesyłki z nagrodą jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych do wysyłki przedmiotu (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym + numer telefonu) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie.

7. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego imienia i nazwiska na stronie bloga Facet i kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.