DIVUS Malbec Rezerva 2018.

DIVUS Malbec Rezerva

DIVUS Malbec Rezerva to kolejne wino od mołdawskiego producenta, o którym pisaliśmy tutaj. Wspaniały Malbec. Po prostu. Uwielbiamy takie wina. Bardzo dawno temu, na długo przed powstaniem tego bloga, nasze winne początki budował Malbec właśnie (między innymi). Pewnie stąd ta skłonność do tanin i mocarnych czerwieni. Wiedząc tyle, co nic, szukaliśmy win wedle jedynej sensownej reguły, czyli tych, które nam smakują, a trafionym zatopionym okazywali się tylko poważni zawodnicy, z czerwonych odmian rzecz jasna.

Malbec 2018 jest najnowszym dziełem winnicy DIVUS. Intensywny, charakterny, pikantny. W aromacie dojrzałe czarne owoce, skóra, tytoń, leśna ściółka, do tego wyrazista lukrecja, tonka, ciemno palona kawa, a wszystko to podszyte nutą drewna, pieprzu i korzennych przypraw. W smaku pięknie wytrawne, bogate w taniny, pełne i treściwe, o świetnej kwasowości. Odłożone na kilka lat w piwnicy tylko zyska na strukturze i równowadze.

Nazwa: DIVUS Malbec Rezerva 2018
Kraj: Mołdawia
Region: Codru IGP
Rodzaj: czerwone, wytrawne
Szczep: 100% Malbec
Moc: 14,5%
Wino otrzymane do degustacji od importera

Teraz wszystkie wina DIVUS i inne butelki dostępne online i stacjonarnie w Winnicach Mołdawii w Warszawie kupisz z 15% rabatem. Kod rabatowy na Wielkanoc to SPRING15. Rabat działa od teraz do 31-03-2024. Uwaga: kod zniżkowy nie obejmuje win w promocji (przecenionych).

DIVUS Malbec Rezerva

DIVUS Malbec Rezerva