Weź udział w konkursie i włącz olej kokosowy do codziennej diety!

***
WYNIKI KONKURSU:

Nagroda główna (olej kokosowy x 6):
Piotr (komentarz z 7 czerwca)

3 nagrody pocieszenia (olej kokosowy x 2):
Monika (komentarz z 22 czerwca)
QuchniaWege (komentarz z 19 czerwca)
Agata Waksmundzka (komentarz z 20 czerwca)

15 nagród dodatkowych (kupony rabatowe):
Ania S.
Aniela
Dariusz Szura
Mateusz
Kamila
Gabrysia
Bożena
Anula
Adam
Capaciter
Danka
Kasia K.
Adam Z.
Dasza
Paulina U.

Gratulujemy!

Wysyłka nagród, z uwagi na sezon urlopowy, zostanie zrealizowana przez WięcejNiżEko.pl po 10 lipca.

***

Facet i Kuchnia zaprasza do nowego konkursu z nagrodami w postaci zestawów nierafinowanego organicznego oleju kokosowego firmy Parker (z pierwszego tłoczenia), ufundowanych przez sklep WięcejNiżEko.pl.

pro_img_05Olej kokosowy (czy raczej masło kokosowe) jest tłuszczem pochodzenia roślinnego, otrzymywanym poprzez tłoczenie i rozgrzanie kopry, tj. twardego miąższu orzechów palmy kokosowej. Olej kokosowy występuje zwykle w postaci rafinowanej, odkwaszanej, wybielanej i bezzapachowej. W temperaturze poniżej 25°C struktura oleju przypomina ścięty, biały tłuszcz, przez co określa się go również mianem masła kokosowego. Tłuszcz kokosowy tłoczony na zimno (nierafinowany), z typowym, kokosowym zapachem, wytwarza się na znacznie mniejszą skalę aniżeli jego wersję rafinowaną, przez co jest cennym produktem leczniczym, spożywczym i pielęgnacyjnym.

Olej kokosowy wykorzystywany jest nie tylko jako środek spożywczy; stosuje się go również do użytku zewnętrznego. Ze względu na swoją stałą postać, nadaje się do smarowania pieczywa, można również z powodzeniem zastąpić nim tradycyjne masło w pieczeniu. Olej kokosowy jest termostabilny, dzięki czemu doskonale nadaje się do smażenia w wysokich temperaturach, a jego właściwości smakowe oraz aromat nadają potrawom orientalny charakter. Co więcej, niektórzy twierdzą, że olej ten pobudza przemianę materii, a przez to sprzyja utrzymaniu tkanki tłuszczowej pod kontrolą. Krótko mówiąc, cud natury ;-)

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu dziennego menu, złożonego z trzech posiłków, przygotowanych z wykorzystaniem oleju kokosowego. Poza tym jednym warunkiem, macie pełną dowolność. Be creative! ;-)

Nagrodami w konkursie są zestawy oleju kokosowego organicznego pochodzenia (Parker) oraz, dodatkowo, kupony zniżkowe na zakupy wszystkich produktów, dostępnych w Więcej Niż Eko.pl

Nagroda główna:
zestaw obejmujący 6 opakowań oleju kokosowego extra virgin Parker (wartość nagrody – 198,00 zł)

3 nagrody pocieszenia:
zestawy obejmujące 2 sztuki oleju kokosowego extra virgin Parker (wartość każdej nagrody – 66,00 zł

15 nagród dodatkowych:
kupony zniżkowe (10% rabatu) do wykorzystania na zakupy całego asortymentu w sklepie Więcej Niż Eko.

Konkurs trwa od 6 do 26 czerwca br., wyniki zostaną opublikowane na blogu w niedzielę 30 czerwca. Swoje propozycje wpisujcie w komentarzach pod tym postem. Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie.

coconut oil 1Pełny regulamin konkursu znajdziecie poniżej.

REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga Facet i Kuchnia. Partnerem konkursu jest sklep WięcejNiżEko.pl.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 06.06.2013 r. do 23.06.2013 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest opracowanie propozycji dziennego menu, złożonego z trzech posiłków, przygotowanych z wykorzystaniem oleju kokosowego. Jedna osoba może dodać maksymalnie dwa zgłoszenia (jedno zgłoszenie = jedno pełne trzyelementowe menu, podane w komentarzu pod tym postem).

4. W konkursie nagrodzeni zostaną uczestnicy, których zgłoszenia będą odpowiadać warunkom konkursu i których odpowiedzi zostaną wybrane przez organizatora.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i Kuchnia nie później niż w dniu 30 czerwca 2013.

6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym i numerem telefonu) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie ich danych osobowych (imienia i nazwiska) na stronie bloga Facet i Kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Wysyłka nagród realizowana będzie przez Partnera konkursu.

12. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.

coconut-oil-in-bowl