Premium Rosa wprowadziła niedawno do oferty sos bałkański – lutenicę (w wersji pikantnej i łagodnej). Z tej okazji, zapraszam do nowego konkursu, w którym wygrać można smakowite zestawy produktów tej marki.

Do wzięcia są trzy zestawy wysokiej jakości produktów Premium Rosa, tj. widoczne poniżej: sok z aceroli, lutenica, konfitury i syropy owocowe:

By wziąć udział w konkursie, wystarczy:

– należeć do grona fanów Faceta i kuchni oraz Premium Rosa na facebooku, oraz

– pod postem o konkursie (na stronie bloga albo na fanpage Faceta i kuchni) napisać, z jaką potrawą (potrawami) kojarzy Wam się kuchnia bałkańska.

Zestawami Premium Rosa nagrodzone zostaną 3 wybrane przez Faceta odpowiedzi.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 19 sierpnia do 31 sierpnia br. Nazwiska laureatów zostaną opublikowane na blogu w niedzielę –  2 września.

Pełny regulamin konkursu poniżej:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu i sponsorem nagród jest właściciel marki Premium Rosa.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 19.08.2012 r. do 31.08.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest polubić profile Facet i kuchnia oraz Premium Rosa na Facebooku oraz dodać pod postem o konkursie wpis z odpowiedzią na pytanie, z jaką potrawą (potrawami) kojarzy Wam się kuchnia bałkańska.

4. W konkursie nagrodzonych zostanie 3 uczestników, których odpowiedzi zostaną wybrane przez organizatora. Nagrodami w konkursie są zestawy produktów Premium Rosa. Wysyłka nagród zostanie zrealizowana przez sponsora.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 2 września br.

6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego danych osobowych (imienia i nazwiska) na stronie bloga Facet i kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.

Dobrej zabawy! :-)