Facet i Kuchnia na prostej drodze do przeobrażenia się w Szafiarza w kuchni?

***

WYNIKI:

Bon na zakupy o wartości 200 zł otrzymuje Marek, który podał przepis na zupę pijacką. Dwa bony o wartości 150 zł trafią natomiast do Steni oraz Teresy.
Gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się emailowo.

***

Czas pokaże;-), a póki co mam dla Was 3 bony na zakupy w sklepie internetowym Jackland.pl (SKLEP).

Asortyment Jackland.pl to przede wszystkim męskie swetry i golfy, co nie znaczy, że konkurs przeznaczony jest tylko dla facetów. Udział może wziąć w nim każdy, kto chce kupić coś dla siebie albo ma na oku kogoś, komu planuje zrobić mały prezent.

ZASADY UDZIAŁU są proste: pod postem o konkursie na blogu napisz, jaka potrawa rozgrzewa Cię w zimie skuteczniej niż najlepszy sweter?

Swetry_01

Poniżej 2 zdjęcia poglądowe. Pierwsza fotografia przedstawia ciuch najbardziej „swetrowy” spośród tych, które zamówiłem (całkiem ciepły i dość gruby). Drugi jest nieco cieńszy, a w ramach tego modelu występują również warianty z mniejszym udziałem wełny, które bardziej niż sweter przypominają lekko elastyczną bluzę (a przynajmniej takie mam skojarzenia).

Swetry_06

Swetry_07

Spośród wszystkich dodanych przez Was odpowiedzi wybierzemy 3, a ich autorzy otrzymają bony na zakupy w e-sklepie Jackland.pl. Do rozdania mamy 1 bon o wartości 200 zł oraz 2 bony o wartości 150 zł.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 16 marca do 31 marca br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 6 kwietnia.

Fundatorem nagród jest właściciel marki Jackland. Dobrej zabawy!

Swetry_02