Superfood na co dzień. Co jeść, aby dobrze się czuć – konkurs!

Najnowsza książka Jamie Olivera „Superfood na co dzień” to kolejny elegancko wydany tytuł, pełen fajnych i apetycznych przepisów.

Jamie SuperFood_05

Jamie SuperFood_04

Jamie przekonuje, że jedzenie jest po to, by się nim cieszyć i dzielić, a zdrowe, pożywne posiłki powinny być kolorowe, smaczne i radosne. Zapewnia też, że jeśli wcielisz w życie choćby kilka wskazówek zawartych w książce, na zawsze zmieni się Twój sposób myślenia o jedzeniu i sam(a) intuicyjnie będziesz wiedzieć, co jeść, by dobrze się czuć.

To książka szczególnie wskazana dla tych, którzy w zakresie uporządkowania, a zwłaszcza praktycznego stosowania zasad zdrowego odżywiania potrzebują dodatkowej motywacji albo mają jeszcze sporo do zrobienia.

Jamie SuperFood_06

Jamie SuperFood_03

ZADANIE KONKURSOWE jest bardzo proste:

W komentarzu pod tym postem napisz, którą książkę Jamie Olivera cenisz najbardziej i dlaczego? Do dzieła!

Spośród wszystkich dodanych przez Was odpowiedzi wybierzemy i nagrodzimy 3. Laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu książki „Superfood na co dzień”.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmuj się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu zostanie opublikowany na stronie.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 27 listopada do 6 grudnia br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 13 grudnia do końca dnia.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Insignis.

***

WYNIKI:

Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i dodane odpowiedzi!

Książki otrzymują:

Krzysiek (komentarz z 30 listopada)
Sylwia (komentarz z 1 grudnia)
Marcin (komentarz z 3 grudnia)

Gratulujemy:-) z laureatami skontaktujemy się emailowo.

***

Jamie SuperFood_02

Jamie SuperFood_07