Dzisiejsza premiera nowej książki Simona Kinga i Dave’a Myersa to dobra okazja do rozdania Wam kilku egzemplarzy tego wydawnictwa. Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do konkursu!

***

WYNIKI KONKURSU:

Książki otrzymują:
 Maks (komentarz z 19 marca)
Agnieszka (komentarz z 19 marca)
Arek D. (komentarz z 25 marca)
Marian (komentarz z 24 marca)
Mario Aren. (komentarz z 19 marca)

Gratulujemy!

***

Tych gości znają chyba wszyscy widzowie pewnego popularnego w PL kulinarnego kanału tv ;-)

Kudłacze konkurs L_01

Kudłacze na motorach postanowili wreszcie odpokutować swe wielkie, nieposkromione i nieskrywane zamiłowanie do brytyjskich „pajów”. Podjęli wyzwanie, postanowili schudnąć, a co więcej – udało mi się zrzucić całkiem spore co-nieco (razem ważą teraz ponoć całe 38 kg mniej). Efektem tych zmagań jest książka „Kudłaci Kucharze na diecie”, która dziś – 19 marca – ma swoją polską premierę (wyd. Insignis).

Więcej info o książce oraz jeden z zawartych w niej przepisów wraz ze zdjęciem znajdziecie TUTAJ.

„Kudłaci Kucharze na diecie” to bardzo ładnie wydany tytuł, pełen prostych i bardzo apetycznych przepisów (recenzja książki na blogu już wkrótce). Nie musisz być mistrzem patelni, żeby zrobić z tej książki praktyczny użytek.

ZADANIE KONKURSOWE: pod postem o konkursie na blogu napisz dlaczego chcesz, żeby książka „Kudłaci Kucharze na diecie” trafiła właśnie do Ciebie? Do dzieła! :-)

THD_400x400_facetikuchnia

Spośród wszystkich dodanych przez Was odpowiedzi wybierzemy i nagrodzimy 5. Laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu „Kudłatych Kucharzy na diecie”.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 19 marca do 25 marca br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 30 marca do końca dnia.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Insignis. Dobrej zabawy!