Za kilka dni kulinarny bestseller autorstwa dwóch sympatycznych kudłaczy trafi na polski rynek.

Dwaj Kudłaci KucharzeSimon King i Dave Myers – to WIELCY (dosłownie) miłośnicy jedzenia.

Niestety, podobnie jak wielu innych rozmiłowanych w jedzeniu (za wyjątkiem tych, którzy odżywiają się racjonalnie i z umiarem, zgodnie z konsekwentną, otwarcie prezentowaną na blogu filozofią Faceta i Kuchni:-)), przez lata zgromadzili nadprogramowe kilogramy. Z tego względu postawili przed sobą następujący cel: działać i schudnąć tu i teraz, nim będzie za późno!

Kudłacze_01

Kudłacze_02

W swojej najnowszej książce kucharskiej „Kudłaci kucharze na diecie” (wyd. Insignis) Simon i Dave odchodzą od swych ulubionych „British pies” w niezliczonych wariantach na rzecz przepisów na dania, w których wciąż jest mnóstwo smaku, ale jednocześnie znacznie mniej kalorii.

Książka zawiera pomysły na posiłki dla rodziny, lunche, obiady i kolacje, a także nieco deserów i przekąsek.

Wydawca zachęca do lektury książki, przytaczając historie tych, którzy schudli korzystając z nowych, odchudzonych przepisów Kudłatych Kucharzy:

„Ta książką jest niesamowita. Gotuję z nią prawie codziennie. Co za zmiana! Największym sukcesem jest to, że mój mąż zrzucił 22 kg. Jestem z niego niesamowicie dumna!” (Nichola Beard)

„Jestem lżejszy o 32 kg – to naprawdę dużo… Dziękuję Kudłatym Kucharzom za tę książkę! Pozwala mi przyrządzać pyszne posiłki, dzięki którym w ogóle nie czuję, że jestem na diecie!” (Chris Rolph)

Wiosna sprzyja zmianom, więc kto chce zrzucić oponkę, albo chociaż zamienić ją na wariant letni ;-), może spróbować z Kudłatymi. Na zmianę nawyków żywieniowych nigdy nie jest za późno!

W najbliższych dniach szukajcie na blogu konkursu, w którym do wygrania będzie kilka egzemplarzy Kudłatych na diecie. Stay tuned!

Poniżej przykładowy przepis z książki: na klopsiki w sosie pomidorowym – by go przeczytać, kliknij w poniższy link:

WŁOSKIE KLOPSIKI W SOSIE POMIDOROWYM

Kudłacze_03