Wspólnie z firmą NEOFLAM zapraszam do konkursu!

W nawiązaniu do recenzji naczynia Neoflam, zapraszam do konkursu, w którym nagrodą jest jeden z garnków NatureCook Suelo

Konkurs trwa od 28 maja do 15 czerwca br. Warunkiem udziału w zabawie jest:

a) przynależność do grona fanów Faceta i kuchni oraz Neoflam Poland na facebooku, oraz

b) przesłanie, na adres facetikuchnia@gmail.com przepisu na potrawę z pieca, której przynajmniej jednym ze składników jest warzywo, ale – uwaga – inne niż ziemniaki, zwane też kartoflami czy grulami ;-)

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, Facet wybierze jedno, którego autor nagrodzony zostanie widocznym poniżej garnkiem NatureCook Suelo o średnicy 20 cm:

REGULAMIN KONKURSU poniżej:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu jest firma NEOFLAM.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 28.05.2012 r. do 15.06.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest polubienie profili Facet i kuchnia i Neoflam Poland na Facebooku oraz przesłanie przepisu na potrawę z pieca, której przynajmniej jednym ze składników jest warzywo – inne niż ziemniaki (do przepisu można dołączyć zdjęcie). Można przesłać dowolną ilość zgłoszeń.

4. W konkursie nagrodzona zostanie 1 osoba, której przepis zostanie wybrany przez Faceta według jego swobodnego wyboru.

5. Nagrodą w konkursie jest garnek NatureCook Suelo firmy Neoflam o średnicy 20 cm. Wysyłka nagrody zostanie zrealizowana przez Neoflam Poland.

6. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 18 czerwca br.

7. Warunkiem otrzymania przesyłki z nagrodą jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych do wysyłki przedmiotu (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

8. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego danych osobowych (imienia i nazwiska) na stronie bloga Facet i kuchnia.

9. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

10. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

11. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

12. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.