Zgodnie z zapowiedzią, mamy dla Was jeden egzemplarz biografii Gordona Ramsaya „Na samym szczycie” od wydawnictwa Vesper / In Rock.

Gordon Ramsay to obecnie jeden z najpopularniejszych szefów kuchni. Jego talent, nietuzinkowa osobowość oraz pewność siebie zaprowadziły go na szczyty kulinarno-medialnej sławy, a przy okazji zjednały mu tysiące fanów na całym świecie.

Biografia Gordona to opowieść o całym jego dotychczasowym życiu, począwszy od blokowisk Glasgow i sielskich krajobrazów Stratfordu, aż po jedne z najbardziej wykwintnych i najdroższych restauracji świata. Chwilami śmieszna, chwilami wzruszająca, biografia Ramsaya odkrywa sekrety i tragedie, które złożyły się na wizerunek postaci, odnoszącej największe sukcesy w swym pokoleniu.

Zainteresowanych moją oceną książki zapraszam do lektury recenzji, którą znajdziecie TUTAJ.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy polubić Faceta i kuchnię oraz Wydawnictwo Vesper / In Rock na facebooku oraz udzielić odpowiedzi na następujące pytanie:

Czy Twoim zdaniem wizerunek „szalonego Gordona” to przemyślana medialna kreacja czy może jego prawdziwe „ja”?

Odpowiedzi, z krótkim uzasadnieniem, można umieszczać zarówno pod wpisem o konkursie na blogu, jak i na facebooku (wedle Waszego uznania). Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie.

Konkurs trwa od 14 do 17 września do 23:59. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się emailowo lub poprzez wiadomości FB nie później niż 20 września 2012. Wysyłka książki będzie realizowana przez sponsora – Wydawnictwo Vesper / In Rock

Dobrej zabawy! :-)

Wyniki: Książkę o Gordonie otrzymuje Pan Bartek Bodziony, gratulacje!