Zapraszamy do kolejnego słodkiego konkursu!

KAOKA to francuska marka, produkująca wysokiej jakości organiczne wyroby z ziarna kakaowca. Czekoladowe i kakaowe zestawy nagród marki KAOKA, ufundowane przez dystrybutora dobrego jedzenia – DeCare – mamy dla Was trzy.

Wyglądają tak:

I miejsce – tabliczki bio czekolady KAOKA w 4 smakach (tj. klasyczna gorzka, gorzka malinowa, gorzka pomarańczowa i mleczna), organiczna czekolada do picia (400 g) oraz organiczne kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (250 g) – wartość nagrody ok. 115 zł


II miejsce
– tabliczki bio czekolady KAOKA w 2 smakach oraz organiczna czekolada do picia (400 g) – wartość nagrody ok. 65 zł

III miejsce – tabliczki bio czekolady KAOKA w 2 smakach oraz organiczne kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (250 g) – wartość nagrody ok. 60 zł

Jeśli chodzi o czekolady w tabliczkach dla laureatów II i III miejsca, postaramy się, byście mogli wybrać sobie te smaki czekolad, na które macie największą ochotę :-)

Pytanie brzmi: co Waszym zdaniem sprawia, że jesień i zima to najlepsza pora na delektowanie się czekoladą?

Dodatkowo, warunkiem udziału w konkursie jest przynależność do grona fanów Faceta i kuchni oraz DeCare na facebooku oraz udostępnienie na fb posta o konkursie.

Odpowiedzi można dodawać pod wpisem o konkursie na blogu albo pod postem o konkursie na facebook’u Faceta i kuchni. Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie.

Jedna osoba może dodać jeden wpis. Na Wasze wpisy czekamy od teraz do środy 31 października br. do godz. 23:59. Wyniki zostaną opublikowane na blogu w sobotę, 3 listopada. Nagrody zostaną rozesłane przez DeCare.

Enjoy! :-)

WYNIKI:

I nagroda – Bartek (wpis z 24 października)
II nagroda – Danuta (wpis z 25 października)
III nagroda – Ela Dynak (wpis z 31 października)

Gratulacje :-)