Wygraj książkę Mimi Thorisson – Apetyt na Francję!

Macie apetyt na Francję? Facet i Kuchnia zawsze ma, dlatego tak często odwiedzamy ten piękny kraj. A kilka dni temu to nas odwiedził kurier i przywiózł takie książki.

IMG_5867
W związku z tym mamy dziś dla Was kolejną kulinarną nowość, której polska premiera miała miejsce dosłownie kilka dni temu – 4 listopada.
IMG_5865

Na „Apetyt na Francję” czekaliśmy co najmniej od lipca, kiedy znany stał się termin wydania polskiej wersji tego tytułu. To pięknie wydana książka z apetycznymi i niezwykle klimatycznymi zdjęciami oraz mnóstwem przepisów na klasyki francuskiej kuchni.

IMG_5870

IMG_5871

Autorzy prowadzą blog Manger (czyli: Jeść), a ich małżeńsko-blogowy układ bardzo przypomina nasz, tyle że odwrócony. W Manger to ona czyli Mimi Thorisson gotuje, a jej mąż odpowiada za fotograficzną stronę przedsięwzięcia i uwiecznia przygotowane przez nią potrawy na zdjęciach.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać nowe książki Mimi.

IMG_5868

ZADANIE KONKURSOWE jest bardzo proste:

W komentarzu pod tym postem napisz o swoim subiektywnie najsmaczniejszym skojarzeniu z Francją.

Przystawka, danie główne, deser, a może po prostu jakiś konkretny składnik – za co szczególnie cenisz francuską kuchnię? Albo – jeśli Francja wciąż jest dla Ciebie lądem nieodkrytym – czego chciał(a)byś spróbować w pierwszej kolejności odwiedzając ten kraj?

Uruchom wyobraźnię, a dodając odpowiedź nie przejmuj się glutenem;-) Francja to przecież glutenowy raj, w związku z czym wybierając odpowiedzi nie będziemy zwracać uwagi na skład proponowanych potraw. W tym konkursie liczą się przede wszystkim Wasze ulubione francuskie smaki.

Spośród wszystkich dodanych przez Was odpowiedzi wybierzemy i nagrodzimy 3. Laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu książki „Apetyt na Francję”.

***

WYNIKI:

Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i dodane odpowiedzi!

Książki otrzymują:

Jerzy (komentarz z 10 listopada)
Patrycja (komentarz z 13 listopada)
Alicja (komentarz z 15 listopada)

Gratulujemy:-) z laureatami skontaktujemy się emailowo.

***

IMG_5822

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu zostanie opublikowany na stronie.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 9 listopada do 16 listopada br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy w terminie do 23 listopada do końca dnia.

IMG_5866