Dzień Kobiet nie musi kojarzyć się z bukietem goździków (względnie innych chwastów) ani bombonierką, którą później najlepiej szybko wypocić na siłowni albo podczas joggingu.

***

WYNIKI KONKURSU:

Nagrodę główną (książka G.Łapanowskiego + zestaw sosów Tabasco) otrzymuje Magdalena.

Nagrody dodatkowe (zestawy sosów Tabasco) trafią do: Pawła M., Justyny, Sebastiana oraz Lidii.

Gratulacje!

***

Zamiast tego może być bardziej kreatywnie, a przede wszystkim – pikantnie ;-)

Z okazji Dnia Kobiet, który wypada już w najbliższą sobotę, Facet i Kuchnia ma dla Was mały, ale za to ostry konkurs pod hasłem Zaszalej w kuchni z TABASCO!

Zadanie konkursowe jest banalnie proste:

By wziąć udział w zabawie, wystarczy w komentarzu pod postem o konkursie (na blogu) napisać, jaki jest Wasz pomysł na przepis, kreatywnie wykorzystujący dowolny sos Tabasco. Śniadanie, deser, danie główne, przekąska do wina czy piwa…? Co tylko Wasza mniej lub bardziej szalona wyobraźnia Wam podpowie. Najważniejszy jest przekonujący koncept, a przede wszystkim oryginalne połączenie smaków.

Odpowiedź może zawierać krótki opis dania albo cały przepis – istotne jest, żeby na podstawie treści odpowiedzi można było zyskać wyobrażenie o potrawie, którą postanowicie zaproponować.

FACETIKUCHNIAmale4

Nagród w konkursie mamy 5:

1. Spośród wszystkich dodanych odpowiedzi wybierzemy jedną, której autor lub autorka otrzyma książkę Grzegorza Łapanowskiego oraz zestaw obejmujący wszystkie (4) rodzaje sosów TABASCO.

2. Dodatkowo, 4 odpowiedzi wyróżnimy zestawami (4 szt.) sosów TABASCO. 

Konkurs trwa w dniach od 3 do 17 marca br. Nazwiska laureatów zostaną opublikowane na blogu nie później niż 23 marca br.

UWAGA: Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Nie ma w związku z tym potrzeby wklejać kilka razy tego samego tekstu ;-) Jedna osoba może dodać jeden wpis.

W ramach „TABASCO-wych” inspiracji: za kilka dni na blogu pojawi się nowy przepis Faceta i Kuchni na widoczne poniżej małe co nieco z użyciem TABASCO Habanero:

Przystawka_facet i kuchnia_01

Fundatorem nagród jest polski dystrybutor SOSÓW TABASCO (Develey Polska). Więcej o TABASCO możecie przeczytać TUTAJ. Nagrody wyśle do laureatów sponsor.

Dobrej zabawy!

Pikantna i chrupiąca sałatka z kurczakiem