Dziś konkurs dla tych, którzy zamierzają spędzić Sylwestra w Warszawie, a nie mają jeszcze sprecyzowanych planów na ten wieczór.

WYNIKI:

Kolejny raz uczestnicy konkursu niedokładnie doczytali warunki ;-), ale tym razem postanowiliśmy uwzględnić wszystkie odpowiedzi – dodane zarówno na blogu, jak i na facebooku – pod linkiem oraz pod zdjęciem. Wejściówkę do Platinum Residence otrzymuje Pan Arkadiusz Kleniewski, którego odpowiedź zrobiła na nas największe wrażenie :-)

Prosimy o przesłanie imion, nazwisk i numerów telefonów obydwu osób, które skorzystają z dwuosobowego zaproszenia – emailem na adres kontakt@facetikuchnia.com.pl. Szczegóły odbioru wejściówek przekażemy emailowo.

***

Jeśli chcecie przeżyć noc z 31 grudnia 2012 r. na 1 stycznia 2013 r. w niepowtarzalnej atmosferze ekskluzywnego apartamentowca, mamy dla Was jedną dwuosobową wejściówkę (o łącznej wartości 300 zł) na imprezę sylwestrową w Platinum Residence przy ul. Grzybowskiej 61B w Warszawie.

Impreza odbędzie się w 100-metrowym apartamencie, ulokowanym na 20 piętrze Platinum Residence.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy pod linkiem do wpisu o konkursie na facebooku Faceta i Kuchni napisać, dlaczego chcecie spędzić sylwestrową noc w stołecznym Platinum.

Odpowiedzi można dodawać od teraz do piątku 28 grudnia br. do północy. Jedna osoba może dodać jeden wpis. W sobotę 29 grudnia po śniadaniu, czyli u nas – wczesnym popołudniem ;-) podamy na blogu nazwisko laureata, którego odpowiedź wybierzemy i który otrzyma zaproszenie dla 2 osób.

Tych, którzy niezależnie od konkursu chcieliby bawić się w Sylwestra w apartamencie Platinum Residence, informujemy, że wejście na imprezę kosztuje 150 zł od osoby, a kwota ta obejmuje:

– alkohol (whisky, wino, wódka) oraz jedzenie (na ciepło i na zimno),
– panoramiczne okna z widokiem na centrum Warszawy, dzięki czemu będzie można oglądać sylwestrowe fajerwerki z perspektywy 20 piętra,
– ekskluzywnie urządzony apartament,
– najlepszych DJ’ów na świecie ;-) (DJ Szatan, DJ FishOne ),
– świetne towarzystwo,
– ochronę,
– i… o wiele więcej ! ;-) Obowiązuje strój wieczorowy.

Więcej info o imprezie i zakupie wejściówek znajdziecie tutaj https://www.facebook.com/events/308492459250735/.

Enjoy!