Gotuj sprytnie jak Jamie i wygraj nową książkę J. Olivera.

***

WYNIKI:

Książki otrzymują:

Marcin (komentarz z 3.11.2o14)
Mienta (komentarz z 4.11.2014)
Dorota (komentarz z 5.11.2014)
Greta (komentarz z 09.11.2014)
Julita (komentarz z 09.11.2014)

***

Niedawna premiera nowej książki Jamie’go Olivera to świetna okazja do rozdania Wam kilku egzemplarzy tego wydawnictwa. Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do konkursu!

Recenzję książki znajdziecie TUTAJ.

„Gotuj sprytnie jak Jamie” to – jak zwykle – elegancko wydany tytuł, pełen fajnych i apetycznych przepisów. Nie trzeba być mistrzem patelni, by zrobić z tej książki praktyczny użytek.

Jamie gotuj sprytnie_04

ZADANIE KONKURSOWE jest bardzo proste:

W komentarzu pod tym postem napisz, za co lubisz J. Olivera i dlaczego chcesz, żeby nowa książka Jamie’go trafiła właśnie do Ciebie? Do dzieła!

Spośród wszystkich dodanych przez Was odpowiedzi wybierzemy i nagrodzimy 5. Laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu książki „Gotuj sprytnie jak Jamie”.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 2 listopada do 9 listopada br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 16 listopada do końca dnia.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Insignis.

Jamie gotuj sprytnie_01