Za oknem za chwilę zrobi się szaro-buro, tym bardziej zatem warto uzupełnić kuchenne wyposażenie o artykuły w żywych, poprawiających nastrój barwach. Pomoże Wam w tym Decorto.pl – nowy wymiar wnętrza!

Decorto.pl to sklep, w którym można znaleźć cały szereg nietuzinkowych, nowoczesnych, przyjemnych dla oka produktów wyposażenia wnętrz – od kuchni i łazienki, przez bar, po biuro i ogród.

W naszym nowym konkursie macie okazję powalczyć o 3 praktyczne, a zarazem atrakcyjne wizualnie przedmioty:

– po pierwsze, sztućce Furio w komplecie 24-sztuk (I nagroda). Ich proste kształty oraz końcówki uwieńczone kontrastowym kolorem (tu: w wybranym przez Was limonkowym) przyciągają uwagę. Sztućce cieszyły się znaczącym zainteresowaniem ze strony uczestników targów Home Decor w Poznaniu. Marka Vialli Design, bo o niej tu mowa, zaprezentowała sztućce Furio jako jedną ze swych propozycji na sezon jesień/zima 2012. Sztućce oferowane są w efektownym, białym stojaku:

Zestaw dla 6 osób zawiera 6 łyżek obiadowych, 6 widelców obiadowych, 6 noży obiadowych, 6 łyżeczek do herbaty. Sztućce wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej, a ich rękojeści – z tworzywa.

– po drugie i trzecie, praktyczna nowość marki Vialli Design, która lada dzień trafi do sprzedaży: rękawice kuchenne z gumową powłoką od wewnętrznej strony, zapewniającą skuteczniejszą ochronę przed poniesieniem niechcianych obrażeń w kuchni ;-). Rękawice dostępne są w dwóch kolorach: limonkowym (II nagroda) i czerwonym (III nagroda).

By wziąć udział w konkursie, wystarczy:

– należeć do grona fanów Faceta i kuchni oraz Decorto.pl na facebooku, oraz

– pod postem o konkursie na fanpage Faceta i kuchni na facebooku napisać, jaka jest Wasza ulubiona potrawa zaliczana do finger food, oraz – dlaczego akurat ta?

W konkursie nagrodzone zostaną 3 wybrane przez Faceta odpowiedzi.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 5 września do 12 września br. Nazwiska laureatów zostaną opublikowane na blogu w sobotę –  15 września.

Pełny regulamin konkursu poniżej:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu i sponsorem nagród jest sklep internetowy Decorto.pl, pełen fajnych artykułów wyposażenia domowego.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 05.09.2012 r. do 12.0.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest dołączyć do grona fanów Facet i kuchnia oraz Decorto.pl na Facebooku oraz dodać pod postem o konkursie na facebooku Faceta i kuchni wpis z odpowiedzią na pytanie, jaka jest Wasza ulubiona potrawa zaliczana do finger food i dlaczego akurat ta? ;-)

4. W konkursie nagrodzonych zostanie 3 uczestników, których odpowiedzi zostaną wybrane przez organizatora. Pierwsza nagroda w konkursie to 24-elementowy zestaw sztućców FURIO (Vialli Design), natomiast 2 nagrody dodatkowe (nagrody pocieszenia) to nietuzinkowe rękawice kuchenne Vialli Design w kolorze limonkowym (II nagroda) oraz czerwonym (III nagroda). Wysyłka nagród zostanie zrealizowana przez sponsora.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia w dniu 15 września br.

6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie ich danych osobowych (imienia i nazwiska) na stronie bloga Facet i kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.

Facet i kuchnia oraz Decorto.pl życzą dobrej zabawy! :-)