„Szczypta smaku” to najnowsza książka redaktorskiej pary TVN Style, Olgi Kwiecińskiej i Agaty Ziemnickiej-Łaskiej, której premiera nastąpi już jutro – 14 listopada.

***

WYNIKI KONKURSU:

Michał – komentarz z 13.11.2013
Aleksandra – komentarz z 13.11.2013
Magda – komentarz z 13.11.2013
Johan – komentarz z 13.11.2013
Wiesława – komentarz z 14.11.2013

Gratulujemy! Książki wysyła Wydawnictwo Literackie.

***

Autorki o swej nowej publikacji piszą tak:

„Podsuwamy w tej książce gotowe przepisy na szczyptę romantyzmu (Romantyczna kolacja), rodzinnej atmosfery (Obiad rodzinny), zasilenia intelektualnego (Lunchbox), wybicia z nudy (Kanapki inaczej), dobrego początku (Śniadania), odprężenia (Słodkość z piekarnika), podróży (Francuskie inspiracje i Włoska mamma). Zapraszamy do eksperymentowania, jedzenia zróżnicowanego, kolorowego, ciekawego! Nam też nie od razu wyszły jagnięce kotleciki, ale próby i błędy wyeliminowały niektóre dania z menu, a niektóre w zmienionej lepszej formie trafiły do naszej domowej książki kucharskiej jako must eat!”.

Z okazji premiery „Szczypty smaku”, mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać kilka egzemplarzy najnowszej książki Olgi i Agaty.

ZASADY są proste: wystarczy pod postem o konkursie na blogu napisać, jaki przepis w swoim kulinarnym repertuarze uważacie za must eat. Odpowiedź może zawierać krótki opis dania albo cały przepis – ważne, by na podstawie treści wpisu można było zyskać wyobrażenie o potrawie, którą lubicie przyrządzać i uważacie za godną polecenia.

Do dzieła! :-)

Szczypta smaku book

Spośród wszystkich dodanych przez Was odpowiedzi wybierzemy 5 i nagrodzimy je najnowszą książką autorek „Rewolucji na talerzu”.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 13 listopada do 17 listopada br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 23 listopada do końca dnia.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Literackie. Książki wyśle do laureatów wydawca. Dobrej zabawy!

Więcej info o książce znajdziecie poniżej: