Facet i Kuchnia nie byłby sobą, gdyby nie przygotował dla swoich czytelników okolicznościowego, wielkanocnego konkursu.

***

WYNIKI KONKURSU

Zestawy produktów Towarów Niezwykłych otrzymują:

Krzysztof Wojniak – komentarz z 17 marca 2013
Ewa – komentarz z 19 marca 2013
Eugenia – komentarz z 21 marca 2013

Gratulacje! Z laureatami skontaktujemy się e-mailowo.

***

Zatem, oto i on! Wszystkich, którzy chcą, żeby wielkanocny zając przykicał do nich z zestawem pyszności z Wywórni Towarów Niezwykłych, zapraszamy do udziału.

Sponsorem nagród jest Wytwórnia Towarów Niezwykłychktóra tradycyjnymi metodami wytwarza przetwory, przywodzące na myśl pełne smakowitości babcine słoiki. Produkty te powstają bez użycia sztucznych konserwantów, barwników i innych podobnych wspomagaczy; wyróżnia je wysoka zawartość w składzie, odpowiednio, owoców i warzyw.

Towary Niezwykłe to eksperymentowanie z połączeniami smakowymi, fajne zestawienia składników, jakich próżno szukać u masowych producentów. Przykładem niech będą choćby musztardy – z suszonymi pomidorami albo calvadosem, migdały w miodzie waniliowym czy „alkoholizowane” różnymi trunkami konfitury z cukrem trzcinowym.

Pełną ofertę WTN możecie przejrzeć TUTAJ.

Do wygrania w konkursie są 3 zestawy produktów Towarów Niezwykłych, z których każdy obejmuje 4 słoiki:

– konfitury czekoladowe truskawkowe,
– konfitury czekoladowe pomarańczowe,
– konfitury jagodowe z żubrówką, oraz
– konfitury malinowe z koniakiem.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste – w komentarzu pod postem o konkursie napiszcie, jaki jest Wasz ulubiony sposób kulinarnego wykorzystania konfitur. Wcinacie je prosto ze słoika czy staracie się podejść do nich nieco bardziej twórczo? ;-)

Każdy może dodać tyle komentarzy z odpowiedziami, ile mu się zamarzy.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 3, naszym zdaniem, najciekawsze, a ich autorzy otrzymają zestawy niezwykłych konfitur z Wytwórni Towarów Niezwykłych.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 17 marca do 24 marca 2013 do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi na blogu Facet i kuchnia w poniedziałek 25 marca. Nagrody wysyła ekipa Wytwórni Towarów Niezwykłych.

Dobrej zabawy!