Zapraszam Was do konkursu z okazji 3 urodzin FiKa!

***

WYNIKI KONKURSU – lepiej późno niż wcale;-)

Wszystkich tych, którzy czekali przepraszam za zwłokę w ogłoszeniu wyników – przyczyna jest niezmienna i jak zwykle banalna: za dużo na głowie, za mało czasu na wszystko.

Tak czy owak, laureaci już wybrani, ogłaszam zatem niniejszym, że zestawy słodyczy RAW COCOA trafią do wymienionych niżej osób:

Magda – komentarz z 4 grudnia 2014 o 3:30 PM

Marcin – komentarz z 4 grudnia 2014 o 4:38 PM

Katarzyna – komentarz z 3 grudnia 2014 o 7:56 AM

goniajasia – komentarz z 10 grudnia 2014 o 12:18 AM

Karina – komentarz z 11 grudnia 2014 o 1:10 PM 

Laureatów proszę o przesłanie adresów wraz z numerami telefonów (dla kuriera) do wysyłki nagród –> emailem na kontakt@facetikuchnia.com.pl

Gratulacje!:-)

***

Ledwie trzy lata temu, w listopadzie 2011 roku, Facet i Kuchnia publikował w tym serwisie pierwszy wpis. Dziś artykuły made by FiK ukazują się w Onet.pl, jego przepisy od blisko 3 lat pojawiają się co miesiąc w kolorowym drukowanym magazynie (T3) o nakładzie 40 000 egz., a wokół tej strony zebrała się pokaźna i stale rosnąca grupa wiernych czytelników – Was!

Trzeba to uczcić, więc mam dla Was coś fajnego do rozdania: 5 słodkich pysznych zestawów, z których każdy obejmuje: 7 czekolad Raw Cocoa + 7 opakowań różnych bakalii w czekoladzie Raw Cocoa.

konkurs_02

Warto dodać, że produkty Raw Cocoa to nie zwykłe, pospolite słodycze. Wyróżnia je nie tylko świetny smak, ale także wysokiej jakości składniki, z których są wytwarzane. W czekoladach i bakaliach w czekoladzie Raw Cocoa nie znajdziecie emulgatorów, barwników, konserwantów ani mleka w proszku. Wytwarza się je ręcznie z certyfikowanego organicznego ziarna kakaowca Criollo, cukru palmowego, czyli odparowanego z soku palmy kokosowej oraz masła kakaowego plus dodatków w rodzaju orzechów, jagód goji, acai, wiśni i tak dalej. Wszystkie składniki używane do wyrobu czekolady są pochodzenia organicznego.

Zasady konkursu:

By wziąć udział w konkursie, wystarczy w komentarzu pod tym postem odpowiedzieć na pytanie: dlaczego czytasz FiKa? Za co go lubisz albo co Cię w nim drażni lub nawet ostro wkurza?:-) Wszystkie dodane odpowiedzi będą traktowane równorzędnie, dlatego nie powinniście czuć się zobligowani do wklepywania w komentarzach laurek czy innego kadzenia;-) Piszcie szczerze!

Wśród autorów wszystkich dodanych odpowiedzi rozlosujemy paczki słodyczy Raw Cocoa.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 2 grudnia do 14 grudnia br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 17 grudnia do końca dnia.

konkurs_03

Fundatorem nagród jest Raw Cocoa. Dobrej zabawy!