Facet i kuchnia oraz portal o winach Do Trzech Dych mają dla Was kupon na zakup win!

WYNIKI:

Kupon otrzymuje Pan Łukasz Bogumił, którego propozycja konkursowa wygląda tak:

Do wina  http://dotrzechdych.pl/cabernet-danjou-aoc-les-gaugannes-2010/ dobrałem potrawę:  https://www.facetikuchnia.com.pl/index.php/imbirowo-cytrynowe-krewetki-z-chilli-na-grzankach/

Ostrość chili i imbiru potrzebuje kontrapunktu w postaci słodyczy (wino jest półwytrawne). Smak potrawy jest na tyle wyrazisty (curry, imbir), że białe wino mogłoby zupełnie zniknąć w kontekście, natomiast różowe, ze swoimi owocowymi aromatami (maliny, truskawki) jest godnym uzupełnieniem- nie dominuje nad samym daniem, jednak odświeża i dodaje coś od siebie. W dodatku różowy kolor wina świetnie pasuje do krewetek :-)

Gratulujemy! :-)

***

„Winny” kupon o wartości 100 zł(ot)ych, do wykorzystania w sieci sklepów Intermarche, wygląda tak…

…a warunki udziału w konkursie są następujące:

– wystarczy dołączyć do grona fanów Faceta i kuchni oraz Do Trzech Dych na facebooku, oraz
– wybrać na stronie Do Trzech Dych jedno ze zrecenzowanych tam win z zasobów Intermarche (dowolne) oraz dobrać do niego przepis, wybrany spośród przepisów opublikowanych na blogu Facet i kuchnia.

Komisja konkursowa, tj. połączone siły ekip Faceta i kuchni oraz Do Trzech Dych, wspólnie dokonają oceny nadesłanych zestawień i nagrodzą to, które uznają za najtrafniejsze.

Swoje propozycje przesyłajcie e-mailem na adres facetikuchnia@gmail.com. W tytule e-maila wpisujcie WINO.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 25 sierpnia do 15 września br. do 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi na blogu Facet i kuchnia nie później niż w sobotę 29 września.

Poniżej pełny REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest Szymon Kubicki, właściciel bloga ‘Facet i kuchnia’. Partnerem konkursu jest strona o winach dotrzechdych.pl.

2. Konkurs organizowany jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniach od 25.08.2012 r. do 15.09.2012 r.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest:

a) dołączyć do grona fanów Faceta i kuchni oraz Do Trzech Dych na facebooku, oraz
b) wybrać na stronie Do Trzech Dych jedno ze zrecenzowanych tam win z zasobów Intermarche (dowolne) oraz dobrać do niego jeden przepis, wybrany spośród przepisów opublikowanych na blogu Facet i kuchnia.

4. W konkursie nagrodzony zostanie jeden uczestnik. Nagrodą jest bon na zakup win w sieci sklepów Intermarche o wartości 100 PLN.

5. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga Facet i kuchnia do dnia 29 września 2012 r.

6. Warunkiem otrzymania przesyłki z nagrodą jest przesłanie przez laureata konkursu pełnych danych kontaktowych do wysyłki przedmiotu (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym) w ciągu 7 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.

7. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego imienia i nazwiska na stronie bloga Facet i kuchnia.

8. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu zamieszkania) stanowi podstawę odmowy wydania nagrody.

9. Nagroda może zostać przyznana wyłącznie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu, określone w Regulaminie.

10. Nagroda nieodebrana ulega przepadkowi.

11. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument, określający zasady konkursu.