Nie żebym miał coś przeciw schabowym, ale – co tu kryć – fanem tych kotletów nie jestem…

***

WYNIKI KONKURSU:

Bony na zakupy w SABORES MERCIK otrzymują: Anemone oraz Agata. Gratulujemy! :-)

Informacje o tym, jak skorzystać z bonów, zostaną przesłane emailem.

***

Dzisiejszy konkurs, w którym do wygrania są zakupy w sklepie SABORES MERCIK, zapowiadałem w połowie lutego (z wiadomej okazji). Jak widać, nastąpiło małe opóźnienie, ale… co się odwlecze, to nie uciecze. Nie zdążyliśmy na Walentynki, więc jest konkurs w Dzień Kobiet.

KONKURS

Na początek to, co w każdym konkursie najważniejsze, czyli NAGRODY.

Do wygrania są 2 bony na zakupy w sklepie SABORES MERCIK o wartości 100 zł każdy.

Co można tam kupić? Różne fajne rzeczy, m.in. oliwy klasyczne i smakowe (np. bardzo smaczne oliwy cytrynowe i pomarańczowe, tłoczone z oliwek z dodatkiem owoców, dzięki czemu są znacznie smaczniejsze niż te z dodatkiem sztucznych aromatów, których osobiście bardzo nie lubię – PRZEPIS 1, PRZEPIS 2, PRZEPIS 3), sardynki w oliwie i cytrynie (PRZEPIS), oliwki w różnych wariantach, m.in. królewskie Gordal (PRZEPIS) albo oliwki Manzanilla nadziewane cytryną lub anchois (PRZEPIS), małże (PRZEPIS), miody hiszpańskie (PRZEPIS), mini tapenady z oliwek oraz z oliwek i czekolady (LINK), przegrzebki (PRZEPIS), tuńczyka, ostroboka w oleju i inne smakołyki do spałaszowania.

ZADANIE? W komentarzu pod tym postem (na blogu) napisz, dlaczego bon na zakupy ma trafić właśnie do Ciebie? Forma wpisu jest dowolna – zwięzły i krótki, długi czy nawet mocno rozwleczony, wierszowany, dowcipny, pochmurny, zaczepny, zalotny… Jaki chcesz ;-)

Konkurs jest krótki, żebyście nie musieli czekać na realizację nagrody zbyt długo: trwa od 8 do 14 marca br. Nazwiska laureatów zostaną opublikowane na blogu nie później niż w niedzielę 16 marca br.

UWAGA: Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Nie ma w związku z tym potrzeby wklejać kilka razy tego samego tekstu. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Poniżej kilka zdjęć potraw autorstwa Faceta i Kuchni, przygotowanych z wykorzystaniem produktów od Sabores. Przepisy na nie znajdziecie na blogu (linki powyżej):

Ziemniaczana z przegrzebkami L_06

Owsianka z pomarancza L_01

Przystawka_facet i kuchnia_01

Salatka ze szpinaku i babatowL_02

Batatas bravas L_03

Krem czekoladowy z rumem L_06

Limonkowy makaron L_10

Makaron z sardynkami L_07

Salatka z baleronem L_10