Czekoladowy konkurs z okazji wprowadzenia do słodkiej oferty Raw Cocoa nowych fajnych produktów. Zapraszam!

***

WYNIKI KONKURSU:

99 odpowiedzi w konkursie z 5 nagrodami do wzięcia może oznaczać tylko jedno – 94 niezadowolonych uczestników, którzy słodyczy nie dostaną ;-)

Co poradzić, jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził… Czekoladowe zestawy otrzymują:

Patyska (Bonet)
Agnieszka (Domowa wytrawna nutella)
Królik (Batony owsiane z goji)
Bartosz (Naleśniki z nutellą i porzeczkami)
Jola Bielonko (Chleb czekoladowy)

Z laureatami skontaktujemy się emailowo. Nagrody wyśle RawCocoa. Z uwagi na majowy weekend, prosimy o cierpliwość! ;-)

GRATULACJE!

***

Zasadniczą zaletą słodyczy Raw Cocoa – poza smakiem rzecz jasna – jest ich skład. Nie ma w nich emulgatorów, barwników, konserwantów czy mleka w proszku. Jest natomiast to (i tylko to), co w czekoladzie być powinno: ziarno kakaowca, cukier (palmowy, czyli odparowany z soku palmy kokosowej) i masło kakaowe plus dodatki w rodzaju orzechów, jagód goji, acai i tak dalej. Co więcej, wszystkie składniki używane do wyrobu czekolady są pochodzenia organicznego.

Cocoa konkurs_01

O nowej czekoladzie z orzechami pecan i nowych owocach w czekoladzie Raw Cocoa (nerkowce, banany, orzechy brazylijskie) więcej przeczytacie pod poniższymi linkami:

BAKALIE W SUROWEJ CZEKOLADZIECZEKOLADA Z ORZECHAMI PECAN

Kto jeszcze nie próbował smakołyków Raw Cocoa, teraz ma okazję nadrobić zaległości.

Facet i Kuchnia ma dla Was 5 słodkich zestawów, z których każdy obejmuje: 2 wybrane przez Was wersje czekolad plus 3 x nowe owoce w czekoladzie (nerkowce, brazyle, banany).

Cocoa konkurs_03

Cocoa konkurs_05

Zasady konkursu są następujące:

Spośród przepisów opublikowanych na blogu Facet i Kuchnia wybierzcie jeden przepis z wykorzystaniem czekolady – taki, którego chcielibyście spróbować, gdybyście mogli złożyć FiK-owi zamówienie na wykonanie go specjalnie dla Was ;-), a link do tego przepisu wklejcie w komentarzu pod tym postem.

Wśród autorów wszystkich dodanych odpowiedzi rozlosujemy 5 zestawów słodyczy Raw Cocoa.

Dodając komentarz pod wpisem na blogu, nie przejmujcie się komunikatem o spamie. Żaden komentarz nie zginie i po zaaprobowaniu przeze mnie zostanie opublikowany na stronie. Jedna osoba może dodać jeden wpis.

Konkurs trwa od dziś, tj. od 12 kwietnia do 19 kwietnia br. do północy. Nazwiska laureatów opublikujemy na blogu w terminie do 27 kwietnia do końca dnia.

Fundatorem nagród jest Raw Cocoa. Dobrej zabawy!

Cocoa konkurs_06